Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok vízszintesig...

Ajánlanátok vízszintesig dönthető sportkocsit? Ami könnyű és elég nagy a fekvőrésze, olyat keresnénk.

Figyelt kérdés
A mózeses kocsit lassan kinövi, viszont még csak 2 hós, biztos nem lesz jó 6 hós koráig, a sport részünk viszont nem dönthető vízszintesig, Pierre Cardin 682-es van most. Gondoltam lecseréljük. Márkát, vagy linket küldenétek?
2010. ápr. 6. 18:15
 1/10 Tittiritty ***** válasza:

Én is most készülök venni és pár napja feltettem a kérdést az alábbi babakocsival kapcsolatban. Nézd meg!:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tittiritty ***** válasza:
A link benne van a kérdésben
2010. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én most ilyet vettem csak sport részt le van árazva persze nem írtad mennyiért szeretnél! Nagyon szeretem!! elötte Pirre cardin volt utáltam!!! Nagyon könnyű tolni és a fiam 3 órákat alszik benne ha sétálunk:)

2010. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
200 ezret nem akarunk most erre költeni :).
2010. ápr. 6. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia, nekünk ilyen van:)) pont piros is, de ez csak azért, mert az az egy szín volt ott és akkor:D jár hozzá lábzsák is, és valóban egyszerűen és fokozatmentesen lehet dönteni, én imádom! és tényleg csak 6.5 kg! :D

2010. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most direkt csak miattad elővettem a babakocsit és megnéztem mennyire lehet ledönteni, majdnem teljesen vízszintes, de ezt egy boltban meg tudod úgy is nézni:)) mi azért választottuk ezt, mert szeretnénk majd még egy babát, és ebbe simán be tudjuk fektetni.. sokkal kisebb a "hajlásszöge" mint a babahordozónak, annál ezerszer vízszintesebb:) remélem segítettem:)
2010. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól néz ki, minden paramétere jó, csak nem kicsit a kerekei? Felénk elég rosszak a járdák, az a rezgéscsillapító tényleg érezhető? Ti meddig használtátok?
2010. ápr. 7. 08:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem kicsik, vittük terepen mi is:) még most is használjuk, 14 hónapos a kisfiam. Jó a rezgéscsillapítója szerintem. De ha terepen vagytok, van olyan babakocsi is, láttam, ami 3 nagy kerékkel rendelkezik, én olyat vennék.. futóbabakocsi néven is lehet rákeresni.. mindjárt lesek olyat is. De én azért ezt ajánlgatom, mert ilyenünk van, és ez tényleg bevált, az előzőjét utáltam:S mindjárt meglesek neked olyat:)
2010. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


ilyesmik, de nem tudom melyik dönthető vízszintesre, most csak külsőket mutattam neked.. egyik sem az enyém, gondolom sejted:)


Viszont ami miatt még a mienk tetszik, hogy széles tere van az ülőfelületnek, tehát télen nagykabátban sem "szorulhat" be, nyomorog keskeny helyen a bébi:)

2010. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, a járdák felénk is rosszak.. nem volt gond még vele. Gyere el hozzánk és próbáld ki :D hol laksz egyébként? város elég:)
2010. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!