Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetés és kint alvás?

Etetés és kint alvás?

Figyelt kérdés
6 hetes a lányom és rengeteget eszik (Tápszert) és úgy vetem észre hogy nem elég laktató neki.Lehet e ilyen idős korba a tápszerbe egy két kanál bébi ételt rakni hogy laktatóbb legyen?Télen amikor melegebb idő van ki lehet rakni a babát??
2010. nov. 9. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A bébiételek 4 hónapos kortól ajánlottak, 6 hetesen bőven elég a tápszer. Adj neki többet, vagy írass másikat a dokival van annyi féle, ne a hozzátáplálás legyen már az első.

Nyugodtan altathatod kint télen is, csak rendesen legyen felöltöztetve, és szélvédett helyen legyen. A fiam csak kint volt hajlandó aludni.

2010. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hetes babának én sem adnék bébiételt. nem tudom, milyen tápszert eszik, és azt sem írtad, hogy miből gondolod, hogy nem elég tápláló. mit tapasztaltál nála?
2010. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszadóval!
2010. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem adnék neki még bébi ételt,próbálj meg neki több tápszet adni vagy másfajtát! Nekünk a Humana jött be!
2010. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
200ml meg eszik 3-4 óránként!és egyszerűen addig enne míg a cumisüveget a szájába tartom.beba tápszert kap.köszi a válaszokat.
2010. nov. 9. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, így érthető, hát persze, hogy annyit eszik, amennyi jön, mert nem kell érte dolgozni:)

Ha 3-4 órát kibír két evés közt, akkor elég neki a tápszer.

A keresztlányom 6 hetesen 150-180 ml-t szopizott, úgyhogy nem olyan nagyon extrém a mennyiség:) Majd lemozogja:)

DEe tényleg érdemes lenne másik tápszer tis kipróbálni, vagy próbálj kevesebbet adni, és kiderül. Lehet ugyanúgy bírná a 3 órát kevesebb kajával is.

2010. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves koráig napkozben csak kint tudott aludni a kocsiban. Mindegy volt, hogy nyár vagy tél, 35 fok vagy éppen zuhogott az eso :)
2010. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan altathatod kint mínusz 5 fokig, legyen jól felöltöztetve, betakarva. Ha fúj a szél ill. ködös az idő akkor ne rakd ki.

Ha 3-4 órát kibír akkor nem kevés neki a kaja, ha 2 órát bírna ki még az is jó lenne.Az ilyen kicsi babák akár 2-3 óránként , sőt a szoptatott babák még gyakrabban esznek.Az én kislányom ilyen idősen akár fél óránként is szopizott, és nem is gondoltam arra, h kevés lenne a tejem.

Bébiételt leghamarabb 4 hóanpos korban adj neki, addig nem képes azt megemészteni.

2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!