Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjemmel 7 hónapnyi küzdele...

A férjemmel 7 hónapnyi küzdelem után eldöntöttük, hogy a kisfiunk Radics Bulcsú lesz. Második névnek van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Ezeket nézegettem : Botond, Vajk, Előd, Őrs, Lehel, Nimród, Zalán, de valahogy nem az igazi. Szerintetek?
2010. nov. 9. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
szép és egyszerü név ez igy magában is én nem bonyolitanám.
2010. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
húú, nekem nagyon nem jönnek be ezek az ősi magyar nevek, de talán a Zalán a legszebb.
2010. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nemhogy nem szép nevek ezek, de még a második névnek sincsen semmi értelme. A Bulcsú.. szegény gyerek. Radics Bulcsú Vajk. Biztos szereti majd a nevét.
2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Elég neki a Búlcsú, nem kel még egy ősi magyar név.

Szerintem a Radics Bucsú amúgy is elég hülyén hangzik, már bocs.

Más- nem ősi magyar név- alternatíva nem jöhet szóba?

2010. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nincs értelme? Minden névnek van jelentése. Attól, hogy neked nem tetszik, nem kell megbántani másokat. Én meg a sok idióta külföldi nevektől kapok agyvérzést mint a DZSESSZIKA, Rikárdó, Lüszi, Eszmeralda, Hoseármándó és társai!
2010. nov. 9. 15:02
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ne foglalkozz a fikázókkal.

Szerintem a Botond jó név hozzá, a két b betű miatt, dallamossá válik.

2010. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a vezetéknévvel a Bulcsú nem hangzik túl jól szerintem. Nagyon meg kell rágni a sok cs miatt...de ahogy látom már eldöntöttétek... Én ezek közül ha választani kéne a Lehelt tenném hozzá, mert a magánhangzóra végződő név (Ú) után nem tennék egy másik magánhangzós nevet (Örs, Előd) .
2010. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 9. 15:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy oviba jártam egy Radics Viktorral. Ő volt a szerelmem. Nekem az a favorit :)
2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
25%
Szia! Nekem nagyon tetszenek a régi magyar nevek. A Bulcsú kifejezetten szép név. De gondolj a gyermeked jövőjére is! Vajon 15-30 év múlva kik fognak a Kárpát-medencében élni? Mennyire lesz előnyös neki, hogy ősi magyar neve van? Sajnos a Radics Sámuel Dávid névvel több lehetősége lesz az életben.
2010. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!