Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fáj még mindíg ha...

Miért fáj még mindíg ha mennek a szelek? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Már teljesen tanácstalan vagyok,5 és fél hónapos kislányomnak még mindíg fáj a puki.Most az van ha eszik akkor is mozgatni kell a lábát és úgy indúlnak meg a szelek.Pedig már a hozzá táplálást is elkezdtük.Semmi nem használ.Más is járt már így?
2010. nov. 9. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hós kislányom sokat forgolódott éjjel a pukik miatt, de talán nem "fájt" neki, csak zavarta az álmában. Amióta a 19 órás és 23 órás etetésnél adok neki 15-15 csepp SabSimplex-et, szinte teljesen megszűnt a gond. Ha ezt még esetleg nem próbáltátok, érdemes lehet!
2010. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam.Milyen állagú,folyadék:Semmi olyan nem használ amit idáig javasoltak .Espumisan Babamosoly tea Infacol,mindegyik iszonyatos görcsöket okoz és sír.A papaverines port kapja de már nem mindíg issza meg.Ezért gondoltam másra.Írnál róla bővebben.Köszi.
2010. nov. 9. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez emulzió, olyasmi, mint az Espumisan - bővebben itt olvashatsz róla: [link]
2010. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!