Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyis kérdés? 20 hónapos...

Fütyis kérdés? 20 hónapos kisfiam nem engedi, hogy a kukacához nyúljak. Szeretném elkezdeni mozgatni neki egy kicsit, de eltolja a kezem.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyen esetben?
2010. nov. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hagyta a kisfiam, de nem igazán sikerült, ezért elvittem a gyerekorvoshoz, mutassa meg mennyire szabad húzni. Ezután simán engedte, hisz mondta, hogy a doki bácsi is így csinálta, meg lehet, hogy gonoszság, de mondtam, hogy levágom neki és akkor simán engedte.
2010. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha velünk is előfordul. Olyankor adok a kezébe egy játékot vagy fürdőskönyvet és beszélek hozzá (pl. ami épp a képen van). Remekül el lehet terelni a figyelmét.
2010. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha már szobatiszta lesz, akkor kell megmutatni gyereksebésznek a kukacot- és a doki majd megmondja, hogy mit kell vele csinálni. nekünk mondták, hogy amig pelenkás ne huzogassuk neki, mert berepedezhet.

a mi környékünkönk így megy ez, de ahány hely annyi szokás. :-)

2010. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!