Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most járok leelezőrem...

Timido kérdése:

Ha most járok leelezőrem költségesre, de jövőre szeretnék elkezdeni egy másik szakot, egy másik egyetemen államilag finanszírozva. El tudnám kezdeni? + egy másik kérdés

Figyelt kérdés

És akkor egyszerre két levelezősön lennék. Egyik levelező másik állami.


Illetve át tudok e menni államilag finanszírozottra levelezőn, félévkor? Ez a szak csak költésgtérítésesen indult. Attól még át vehetnek állami finanszírozottra?


2011. júl. 30. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha össze tudod egyeztetni, annyi szakra jársz amennyire akarsz.


2. A besorolás egy tanulmányi évre szól, vagyis csak évvégén kérvényezheted az átsorolást, illetve az egyetem is csak ekkor sorolhat át. De szerintem ha egy szak kizárólag költségtérítésesen indul, akkor kizárt, hogy átvegyenek államira.


Ezen kívül ajánlott az egyetem tanulmányi szabályzatát elolvasni.

2011. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!