Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MItol lesz ideges a babam?...

MItol lesz ideges a babam? Negy honapos es ha a kezebe adom a ragokat vagy szazlabu formaju figurat egy ido utan elkezd erosen fesziteni kiabalni . Tiszta ideges lesz.

Figyelt kérdés

ugy vettem eszre , felidegesiti magat valamit , ha nem tudja szopigalni, ha nem talal rajta fogast.

szoval eleg hangosan kiabal es kozben nyogos hangja van mintha kakilna. Segitsen valaki, legyszi mi lehet a baj? vagy egyaltalan baj ez?


2010. nov. 9. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj, sok esetben előfordult már az én lányommal is, ő is 4 hónapos szerintem ez ezzel az idővel jár, biztos majd kinövik... Én nem érzem hogy aggódni kellene.
2010. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kislányom és még mindig csinál ilyeneket, ha valami nem sikerül úgy. ahogy ő szeretné. Ezzl baj nincs, csak már most megmutatja a akaratát a baba. Ezt mondta egy gyógytornász, amikor rákérdeztem.
2010. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megunja egy idő után. Az én lányom is csinált ilyet, olyankor adtam mást a kezébe, egy ideig megint elvolt.
2010. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!