Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért várja meg 2ésfél éves...

Miért várja meg 2ésfél éves kisfiam amig kiabálok? Szégyellem magam emiatt de 3x szólok szépen és elmegy a füle mellett! Miért? Nem akarok kiabálni, már elegem van magamból

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert 2.5 éves. Próbálgatja a tűréshatárokat, hogy meddig mehet el. Minden bizonnyal amikor kiabálsz, akkor megijed és komolyan veszi a dolgot, hogy mit szabad és mit nem.
2011. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak mert 2és fél éves...:)

Én egy teljes évet végigkiabáltam a fiammal. Most 3 éves, túl vagyunk rajta, kedves, aranyos, szófogadó kisgyerek lett.

2011. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( ettől féltem hogy ez a következő szakasz!Én nem szeretek kiabálni:)
2011. aug. 8. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet,de az én kisfiam még csak másfél éves...Kb. 2,5-3 hónapja megy ez...Amíg nem kiabálok,addig olyan,mintha ITT SE LENNÉK!!!!De KÖNYÖRGÖM!!!!Egy MÁSFÉL évessel kiabálni?????!!!!!Naponta többször is????!!!!Iszonyúan idegőrlő!!!És a legszebb az egészben,hogy mindent ért!!!!Bonyolult összetett mondatokat,választási lehetőséget,kérdést,kérést,utasítást,tényleg MINDENT!!!És mégis kiabálnom kell,ha pelust cserélnék,ha etetném vagy én ennék,ha mennénk vagy maradnánk,ha ki kéne mászni a kiságyból avagy bele....Ó,és újabban persze pancsizni sem lehet legalább 1 hiszti nélkül...Hihetetlenek ezek a kiskölykök!Nálatok mióta megy ez így?És hányszor kell rákiabálnod egy nap?
2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kb 1hónapja,mint aki süket!Fuu rengetegszer kiabálni kell vele,minden adandó alkalommal mikor mondok neki valamit,már nagyon unom és nem jó nekem se hogy orditani kell!Most is kidobta a banánt a kukába mondtam hogy menjen a büntibe és semmi hatás,kisebb a kezembe,lekellett tennem hogy betegyem a büntibe,pedig eddig ha rosszat csinált szóltam egyszer és ment a büntibe!ááá
2011. aug. 8. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem fékezd magad, a szomszédom is állandóan ordít a 2 éves gyerekével, amire a gyerek még jobban ordít és napjában 10x. Az a baj, hogy a gyerek azt látja, hogy így kell a konfliktust kezelni és ezt viszi tovább a közösségbe, és társaival ő is így tesz. Sok ilyet látok.
2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?segits!!Ez nem konfliktus hanem nem figyel,lesz@rja amit mondok
2011. aug. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!