Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fájhat a hasa és pukizik...

Mitől fájhat a hasa és pukizik a 13hónapos kislányom éjjel?

Figyelt kérdés
Szopizik még naponta 2x3x, de már mindent eszik. Most egy hete minden éjjel sírva kel fel és dobálja magát. Néha jön egykét puki és jobb lesz neki. Eleinte azt hittem a foga jön mert még csak 3van neki. Reggel cicizik, tízórai gyümi babapiskóta, ebéd főzelékek minden nap más, du. üres kifli esetleg túrórudi csoki nélkül, vacsi kenyér valamivel, este cici. Kap már tehén tejet egy hónapja esténként, de eddig attól nem volt baja, sőt jobban aludt tőle. Mindent váltogatva adok. Már azt is kipróbáltam, hogy csak krumpli répa, de hiába. Napközben semmi baja nincs, kakil is rendesen. Én nagyon odafigyelek, hogy mit eszem. Esetleg ha valakinél történt hasonló segíthetne.
2010. nov. 10. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amitől még lehet:

alma héja - nem tudja megemészteni

narancs belső hártya

tv paprika -ételbe főzve is-

paradicsom

2010. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
almát csak reszelve kap, narancsnak csak a levét, paprikát nem evett még, paradicsomot csak babakajába de most azt sem kapott. Azért köszi szépen
2010. nov. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!