Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13hónapos és éjszaka...

Kislányom 13hónapos és éjszaka megint rengetegszer kéri a cicit. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
16foga van, tehát fogzásra nem gondolok, szépen eszik, tehát éhségre se gondolok, már szalad is.... Akkor mi lehet?
2011. aug. 8. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen hullámvölgyek mindig vannak. Később is előfordulhat. Sajnos ez benne van a pakliban. Majd elmarad, nem tudsz mit tenni. Nekem azt mondta a védőnő, hogy azok a babák akik szopnak, éjszaka gyakrabban felébrednek.
2011. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem hiszem hogy segít a tudat,de talán így nem érzed egyedüli problémának az éjszakázást.

Kislányom 14 hónapos,és gyakorlatilag cumi a cici az ő számára.

Vannak éjszakák amikor párszor felkel,kicsit cicizik,és alszik tovább.

De az elmúlt időben,inkább párszor alszik,és cicizik tovább. :)

Remélem majd elnövi.

Kitartást

2011. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nagy meleg van lehet, hogy szomjas.

Amúgy nálunk az segített, hogy apa altat, és ő megy be hozzá első ébredésnél, aztán éjszaka vizet adok neki, hajnalban vagy reggel kap csak cicit.

Amúgy ha én vagyok vele akkor ő is szopizna mint a gép egész éjjel.

2011. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!