Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostmár kezdjek aggódni...

Mostmár kezdjek aggódni 13hónapos kislányom miatt? Többi lent.

Figyelt kérdés

mint már mondtam 13 hónapos nagyon édes barátságos kislány

túlságosan is...

mióta jó idő van állandóan kint vagyunk bolt játszótér stb..

minden idegennek pápázik, puszit dob.

ez még hagyján..de vad idegennek is kiált az úton és integet.

arra gondoltam hogyha engedném simán elmenne velük.

kezd ez idegesíteni..

hogy lehetne erről a túlzott barátságosságról leszokatni?

vagy hagyjam és kész ?

később ez nem fog visszaütni?

mit tegyek???


2011. ápr. 26. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez ilyen korban normális. Még 2-3 hónap és felfogja mi megy körülötte, akkor pedig félni fog mindentől. Az is normális lesz.

Fogd a kezét, legyél mellette és nem lesz gond. Kinövi.

2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ilyen, ugyanennyi idős, de sosem gondoltam, hogy ez baj volna. Én elég gyereket láttam, aki már attól sírva fakadt, ha egy idegen ránézett, szóval én kifejezetten örülök, hogy a fiam mosolygós, barátságos gyerek.

Egyébként meg azért ilyen magabiztos, mert ott vagy. Anyósom pl most húsvétkor átvitte a fiamat a szomszédba, nyuszikat nézni. A gyerek egészen addig vidáman kokettált vele (nagyon nem ismeri, látta eddig kb. 6szor, messze laknak) mi az apjával épp megbeszéltünk valamit. Pár perc múlva szalad vissza anyós az üvöltő gyerekkel, a nyulaknál vette észre, hogy mi nem vagyunk ott. Egyből elment a jókedve:)

Szerintem inkább örülj, hogy ilyen természetű a lányod. Nekem olyan jól esik, hogy mindenki dícséri a fiamat, mosolyognak rá, és ő is boldog ettől.

2011. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első, pontosan mit értesz az alatt, hogy "felfogja, mi megy körülötte"?
2011. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

örülök én annak hogy barátságos de azért nem kéne ennyire.

2011. ápr. 26. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
19 hónapos fiam nem nőtte ki, még mindig ilyen. Én nem bánom, az autósoknak is van egy jó napja, ha átengednek a zebránál, a fiam meg puszit dob és integet nekik. :D Boltban, játszón mindenkivel barátkozik. Én nem gondolom, hogy ez rossz.
2011. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20-hónapos,és neki kb két hónapja van ez a "hóbortja".Ezen énis gondolkodtam hogy bárkivel elmenne aki neki szimpi,ami elég nyugtalanító!Viszont ő csak a felnőttekkel van ilyen jó viszonyban.Mindenkinek kiabál már messziről hogy szia meg csá,és már dobja is a puszikat!Remélem azért kinövi egy idő után mert ez már számomrais tulzás!
2011. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos kisfiam ugyan ilyen. Azonban ha hozzányúlnak vagy megsimogatják húzódik el.
2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy éves lesz a kicsi lányom, ezt csinálja 6 hós kora óta. A környéken mindenki ismeri, szinte mindenkinek van egy jó szava hozzánk (Bp-en lakunk).

A játszótéren néha kiválaszt egy anyukát, vagy apukát, és "bevonja" őket a játékba:), labdát gurít hozzájuk, megfogja a kezüket stb. Résen kell lenni!:))

2011. ápr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, most felhúztam magam a kommenteden, kérdező. Azt magyarázd már meg, miért is nem kellene ilyennek lennie a gyerekednek? hidd el, bőven van még ideje arra, hogy ilyen besavanyodott alak legyen, mint te. Azért, mert mosolyog meg puszit dobál, még nem jelenti azt, hogy bárkivel elmenne, vagy nem szeret téged. NEm lesz elsőszámú pedofilcélpont sem. Istenem, más örülne, hogy kedves, barátságos, közvetlen gyereke van, erre fanyalogsz. Akkor tudod mit, igen, később állatira vissza fog ez ütni, mert lehet, hogy lesz egy csomó barátja, és könnyen érvényesül majd az életben, de te legyél előrelátó anyja, és most zárd be egy szobába. 18 éves koráig ki se engedd!
2011. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!