Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8.5 hónapos a kislányom,...

8.5 hónapos a kislányom, tapasztaltabb anyukák ha nálatok volt ilyen hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
tápszeres a kislányom 1 hónapos kora óta,nuk-os tápszeres cumisüveget használtunk,és az istenért nem tudom leszoktatni az 1-es etető cumiról,nem hajlandó meginni se a tápszert se a teát semmit ha a 2-es etetőcumi van az üvegen.jobban folyik belőle,az biztos,de ennyire?próbáltam a sima nuk-os etetőcumit,azt egyenesen kiköpi,és a cumiját se hajlandó lecserélni 6 hónapos kotol való cumira,vettem neki nuk-ost,mam-ost,aventest,semmi,csak az a cseresznye játszó cumi kell neki,de félek azt meg kiharapja,mert ráharap a fogával és húzza.csőrös pohárból se akar inni,már azt is kipróbáltam.viszont így meg olyan lassan eszi meg a kajáját,mert hát az 1-es etetőcumi lyukja már pici neki.teljesen tanácstalan vagyok,de erőltetni meg nem akarom,meg hát nem is tudnám.
2010. nov. 10. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A cumival mi is így voltunk, csak az 1-est fogadta el, a 2-est nem.

A cumisüveg teteje viszont nekünk ilyen forgatható volt, azaz 1-3 ig és a szájában lehetett forgatni.Mikor újszülött volt mindíg figyeltem, hogy az 1-esen egyen, aztán kb. 3-4 hónapos korától véletlen bizots megfordult a 2-es vagy a 3-as irányába.. :) így nálunk mind a 3 helyen evett és nem tünt fel.


Ne erőltesd szerintem... vagy esetleg vegyél egy ilyen cumisüveget. Az aventnak is van és a Bébé Confortnak is. Ezt a kettőt tudom. Mi az utóbbit használjuk a mai napig.


Talán ha a szájában véletlen ő fordítja el a cumisüveget észre sem fogja venni.

2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fúrnál tűvel még 1 lyukat az 1-es cumira? Akkor sem fogadja el? Mert így a cumi nem változik, csak több jön belőle...
2010. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vok:

ha szúr még egy lyukat, akkor ugyanaz az eredmény mint a 2-es cuminál :)

2010. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!