Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha a 14hónaposomat...

Nagy baj, ha a 14hónaposomat nem bébi fürdetővel fürdetem?

Figyelt kérdés

Apa elvitte a kártyám véletlenül, maradt 500ftm vasárnapig, minden van itthon(kenyeret kell csak venni, arra elég bőven), csak fürdető nincs, aki ismeri, Cien gyümölcsös tusfürdőm van itthon, ha azzal fürdik mi baja lehet, használhatja? Nem érzékeny a bőre.

Kölcsönkérni nincs képem senkitől.


2010. nov. 10. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ne aggódj:) Neki már a gyermek is mehet nem kell bébi:) Van ilyen tök jó, auchan márkájú, bazi nagy, eper illatú:) Én is azt használom:D
2010. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de szerintem az se gond, ha nem használsz semmiféle kencét, hiszen nem hinném, hogy túlságosan leizzadna vagy összekenné magát. Tehát bőven elég lenne a tiszta víz is. Mondjuk, én nem szeretem ezeket az illatosított dolgokat, mert némelyiktől még az én bőröm is kipirul, kipattogzik, pedig nekem se érzékeny a bőröm. nincs otthon valami semleges kémhatású szappan esetleg? az is bőven elég, hogy kicsit átmosd vele...
2010. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz a fürdetőtől, de elég kemény lehet 500Ft vasárnapig, mert ma még csak szerda van.
2010. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Folyton maszatos, ha két percre kimegyünk, már mint egy coci olyan:)))

Nincs semmi semleges itthon, van egy kórházi fertőtlenítő szappanom, az az én kezem is tacsra teszi(házi munka után azzal tisztítom a kezem, vagy ha olyasmit csinálok) hagyományos folyékony szappan, meg a tusfürdőm, meg apa "üres" axeja:))

J&J naturals használunk a kicsinek.

2010. nov. 10. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak kenyérre kell.

Tényleg minden van(dugig a hűtő, a fagyasztó, a tisztítószerek, pelenka, popitörlő, gyógyszerek lázcsillapító gyerek-felnőtt, orrspray) csak a friss kenyér miatt kell kimenni, péknél fél kiló 110ft frissen:))

Szóval így nem durva:) Tegnap, mikor kifogyott vágtam homlokon magam, hogy fürdetőt nem vettünk:(:D

2010. nov. 10. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!