Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet elkezdeni a...

Mikortól lehet elkezdeni a babákat bolti fürdetővel, habfürdővel fürdetni ( Johnsons, Gabi. )? Mi 7 hetesek vagyunk és a doki mondta, hogy csak gyógyszertárival mosdassuk. A bőr ph-ja miatt. De meddig?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónapos koráig vártunk, aztán kipróbáltuk egyik este, nem lett kiütéses, nem szárította ki a bőrét, úgyhogy azóta azt használjuk.
2011. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én 1 évig csak gyógyszertári készítményeket használok. elég száraz, érzékeny a bőre.
2011. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a baj a gyógyszertárival? Nekünk lassan 3 éves lesz a nagyon száraz bőrű lányunk, de ettől nincs baja. Nem is szándékozom váltani másra.
2011. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fél éves koráig legalább érdemes a gyógyszertárit használni. Utána kipróbálhatsz mást is bár ettől olcsóbbat és jobbat nem fogsz találni.

Minél tovább használod ezt annál jobb. 14 hónapos kislányomat én még mindig ezzel fürdetem.

2011. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A mi babánk lassan 5 hónapos és még gyógyszertári krémmel fürdetjük. Nem is akarunk váltani, olyan sok rosszat olvastam már az illatositott készitményekről. Pl. a Johnsons-t kifejezetten nem ajánlják, ha jól tudom Amerikában be is van tiltva, annyi benne a káros anyag (kőolaj származék). Persze a gyógyszertári nem olyan kellemes, habos, de hidd el a babának annyira mindegy, hogy mivel fürdeted. Ezeket a készitményeket is csak a szülőknek találták ki. Ez persze az én véleményem.
2011. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapos koráig fürdettem gyógyszertárival. Aztán kaptunk ajándékba Johnson's fürdetőt. Na ettől úgy kiszáradt a babám bőre hogy csak lestem. Bekentem a gyógyszertárival és megint selymes volt a bőre. Rá 1 hétre vettem Gabi fürdetőt és attól semmi baja a babámnak. Mai napig ezt használom. Most 6 hós lesz.
2011. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Hazudok ha azt mondom négynél többször használtuk a gyógyszertárit. Nem éreztem biztonságosnak (fogás), csúszkált, meg apa is reklamált. A kád és a "kenés" helye között elég nagy volt a táv.

Gabit használtunk, azt ami újszülött kortól valót. Nekünk bevált, semmi baj nem lett.

Egyébként a száraz bőrre majd később jó lesz a johnsons olaj-gél-je (azt hiszem 3hóstól) fürcsi után kenem vele,és úgy törlöm meg. Pihe-puha lesz a bőre. Egyébként ezt bőrgyógyász ajánlotta.

2011. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a Johnsosns fürdető nálunk sem váltak be
2011. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam az első perctől gabival volt fürdetve.

Mondjuk ő azért, mert koraszülött volt, és 3 hétig a kórházban azzal fürdették.

Úgy voltam vele, hogy ezt már használta, nincs tőle baja, akkor nem kísérletezek.

2011. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

J&J-t használunk, a kórházban is ezt használták.

A gabi az egész családot kicsapja, nem csak a gyereket, de még a saválló szülőket is:(...

Kinek mi jön be

2011. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!