Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hos gyereked szeret furdeni?

3-4 hos gyereked szeret furdeni?

Figyelt kérdés
hogy nez ki nalatok a furdetes?
2010. nov. 10. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam imád fürdeni, már születésétől fogva.

Minden este már alig várja, hogy vetkőztessem, és betegyem a kiskádba.

Szerintem ez ösztönös nála :)

2010. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkét lányom mindig is imádott fürödni:-)

A kicsi fél 8-kor megy. A mosógépen levetkőztetem, közben apa enged vizet a kiskádba. Eddig a féligfekvő biztonsági fürdetőn feküdt, most már a karikában ül. Játszik kicsit, majd megmosom, kiveszem és a mosógépen megtörlöm, felöltöztetem. Szobában megissza a tápit, majd megy aludni. A nagy 20.30-21 között megy fürödni, levetkőzik egyedül, beül a nagykádba, fürdik, játszik majd fél órát, aztán kiszáll, megtörlöm, felöltözik, estipuszi és megy aludni.

28 és 8 hós lányok anyukája

2010. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amikor kiveszed nem sir?
2010. nov. 10. 19:18
 4/8 A kérdező kommentje:
marmint az elso es masodik kisbabaja?:) az enyem nagyon sir amikor kivesszuk!
2010. nov. 10. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is imád fürdeni és főleg előtte meztelenkedni. Ma pl apával fürdött és nagyon élvezte tegnap fürdettem először a nagy kádban akkor egyedül volt, remegett szegény mint a kocsonya, de ma... Nagyon tetszett neki. Utána nem sír, mert ha vicces ha nem öltözéskor bekapcsolom neki a gumimaci zenét és csöndbe van! :) Eddig ordított végig meg se tudtam vigasztalni sokszor csak nagyon sokára. Egyébként mindig szeretett pancsizni a kiskádban is sokat lubickolt! most 4 hónapos
2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy vizesen fázik?

Egyébként az én fiam majd' 3 hónapos volt, mire nem ordított a fürdetésnél, az első 3 hónap rémálom volt ebből a szempontból. Konkrétan összepisilte-összekakilta magát a fürdéstől való félelmében, emiatt csak 2-3 naponta mostuk szegényt. Ma 11 hós lesz, és alig lehet 20 perc után kiimádkozni (egyedül fürdik a nagykádban).

2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a furdetest mindigis szerette, csak ha kiveszem azt nem! nem hiszem h fazik, meg a torolkozot is megmelegitjuk es meg egy pillanatos sem all vizesen, nagyon gyorsan beleteszem. az bantja h abbamaradt a lubickolas?
2010. nov. 10. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

3 és fél hónapos fiam most már szeret fürdeni, de csak azóta amióta vettünk szivacsot és arra fektetem. Addig nem szerette, csak a vetkőztetést. Amint vízbe ért, ordított :)

Most már szereti :)

2010. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!