Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák szoktatok párotokkal...

Anyukák szoktatok párotokkal elmenni kikapcsolódni? Vacsizni? Táncolni? Moziba? Vagy csak sétálni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor kivel van a baba? Mennyi idős??

Sajnos mi nem megyünk. 14 hónapos lesz a lányom és azóta sehová sem voltunk. 23 éves vagyok,férjem 30 . Azt hiszem kezdek megzakkanni!


2010. nov. 10. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem nagyon megyünk sajnos... Nem nagyon van kire bízni (15 hós).

Egyszer itt volt anyósom, és mondtuk, vigye le sétálni a nagylányt, mi meg végre nyugodtan összepakolhatunk a lakásban. Erre azt mondja a férjem: "ne pakoljunk!" (gondoltam, arra gondol, ha már itt van anyukája, menjünk együtt sétálni, legyünk együtt. Erre így folytatta: " menjünk el moziba, akármit is adnak!" :) :) :) :) Hogy ez mennyire jól esett! Olyan rég voltunk! Vagy ha nálunk alszik valaki, este letesszük aludni a nagylányt, és mivel van, aki figyeljen rá, elmegyünk sétálni egyet. Az is nagyon szuper.

2010. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kisfiam. Nincs a közelünkbe senki aki vigyázna rá. Nyáron voltunk egyszer egy koncerten. Keresztanyjáék jöttek át hozzánk, másik városból.
2010. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mi megyünk, elég gyakran. Vacsizni, koncertre vagy csak borozgatni. Ilyenkor a nagyszülőkkel van a kisfiunk.

Hát, én már megzakkantam volna, ha 14 hónapja sehová nem mozdulhattam volna ki. Nagyszülők nem vigyáznának rá?

2010. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Mi jarunk etterembe nagyritkan(2-3 havonta), de mindig jon a lanyunk is.Sot van, hogy baratokkal egyutt megyunk es ugy a legjobb :)

En nelkule mar nem erzem jol magam :(

Persze van, hogy en is besokalok, de akkor is igy erzem jol magam.Moziba 18 evesen voltam utoljara :)

26 eves vagyok a lanyunk 9 honapos

2010. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

mi jóval idősebbek vagyunk, túl sok szórakozásra nem vágyunk, én 38 vagyok, a férjem 35. Ettől függetlenül már többször voltunk moziban, azért nem havi rendszerességgel, csak ha érdemes volt. ilyenkor a nagymamák vannak az unokájukkal, aki most 10 hónapos. sőt voltunk úgy is moziban, hogy lefektettük a lányunkat, és utána mentünk, az egyik nagyi (anyósom) felügyelte az álmát.

elhiszem, hogy kezdesz megzakkanni, nem ártana egy kis kimozdulás együtt, nagyon fiatalok vagytok. nem tudom, hogy kire tudnátok bízni a kicsit, de szükségetek lenne egy kis felnőttes kikapcsolódásra legalább hébe-hóba.

egyébként amikor először elmentünk, úgy emlékszem 3 hónapos volt a lányunk, persze "matinéra" mentünk, azaz koradélután.

vacsizni készülünk már vagy 2 hónapja, de mivel a lányunk fél 8-kor fürdik, kb. fél 9-kor fekszik, így előtte túl korán lenne, utána pedig túl későn...de megoldjuk egy nap:-)

2010. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15 hós lányom! 1szer voltunk vacsizni mióta megszületett a lányunk! 3 lagziban voltunk nélküle!(éjszaka, a szertartásokon velünk volt) Nagyon jó volt! Anyósomékkal egy házban lakunk így sokat segítenek! Vásárolni is ketten megyünk legtöbbször! De én már annak is örülök ha együtt megyünk hárman sétálni!
2010. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fiam 3 éves, a lányunk egy. Amíg csak a fiam volt, egyszer bíztuk rá párom anyjára (akkor még vállalta és elérhető volt azóta eltünt a képernyőről...más nagyszülő meg nincs).

Annyi pénzem nincs bébiszitterre hogy a gyerekeim meg is szokják, én is megbízzak benne és még azután is x alkalommal otthagyjam a gyerekeket és plusz még a kikapcsolódás is pénzbe kerülne ( a mozi, vacsira gondolok).

Aztán ez hogy a nap 24 órájában a gyerekekkel vagyok, annyira megszokott lett a számomra, hogy már nagyon rosszul érzem magam és lelkifurdalás gyötör ha nincsenek velem.

Ez se jó...közben meg hiányzik h kettesben legyünk a férjemmel, vagy kicsit kimozduljunk.

2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20.59-es vagyok! Ezt elfelejtettem írni, hogy én 23 vagyok a férjem pedig 27.
2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

étterembe simán lehet menni babával(mi már pici korában is voltunk vele) most 2 éves, de étteremben már legalább 6-7szer voltunk. kétszer voltunk 2napos fesztiválon.

moziban egyszer sem, bulizni egyszer sem.

nekünk sincs, aki vigyázna rá, a nagyszülők messze vannak, rokonunk senki nincs itt. bár előtte sem voltunk bulizósak, inkább ilyen baráti vacsora volt több. ilyen most is van kb. félévente, de oda visszük a babát is.

2010. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Babaval egyutt nem tudtok menni? En meg senkire nem biztam ra (mert nem tudom kire bizni)a lanyunkat, de egy ebed/vacsi vele is nagyon jo am :)Bar en meg nem erzem hianyat a szorakozasnak (aprilisban volt 1 eve, hogy nem voltam sehol kikapcsolodni, mert terhes lettem).Amiota meg megszuletett a lanyom mindenhova egyutt megyunk.
2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!