Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik egy ágyban...

Kismamák, akik egy ágyban aludtak a babáikkal! Ti hogy oldottátok meg a párotokkal, hogy egy kicsit össze tudjatok bújni?

Figyelt kérdés

Nekem szerdán lesz 2 hetes a babóm, éjszaka velünk alszik, nappal még csak-csak el van a kiságyban, ha nagyon álmos és leteszem. Éjszaka viszont össze-vissza kel és nem akar maradni a kiságyban, így velünk alszik. Kérdeztem páromat, hogy mi lesz 6 hét letelte után, azt mondta, nem tudja... :-((( Én meg kétségbe vagyok esve, mert nem akarom páromat ilyen téren elveszíteni!! Ti hogy oldottátok meg??

Köszi


2011. aug. 14. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Még most gyorsan át kell szoktani!!! Akkor ébred fel a baba éjjel ha éhes. Tehát, plussz etetéseket kell beiktatni, egyet, kettőt akár hármat. Keltd fel nappal és etesd meg még. ( Olvasd el a "Suttogó" című könyvet)
2011. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is a babával alszok, aki most már 3 hónapos.

Nálunk úgy van, hogy elalszik este a saját ágyában, és amikor előszőr kel éjjel, akkor hozom oda magamhoz. Az kb. éjfél körül van. Utána még össze-vissza eszik, van, hogy 3* is reggelig, így én nem rohangálok, fekve szoptatok, örülök, hogy tudok aludni.

A férjem ebből már mit sem észlel, alszik melletünk, mint a bunda.

Nekünk ez így jó.

Van egy 2,5 éves nagylányom, ő is velünk aludt 1 éves koráig.

ugyanígy, az esték szabadok, akkor a kiságyban van, utána az első ébredéstől velünk aludt.

Amúgy meg nem kell feltétlenül az ágyban összebújni....

és a bébi ne közettek aludjon, hanem melletted, nekünk az ágy fel van tolva a falig, így a baba alszik a falnál, utána én, majd a férjem.

2011. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem abban az ágyban bújtunk össze ahol aludt a baba, ilyen egyszerű. Ott csak aludtunk....:)
2011. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bar en is amondo vagyok, hogy kulon kell szoktatni, ha most mindig arra kel, hogy anya mellette fekszik, kesobb nagyon nehez lesz. Ugyanakkor meg csak ket hetes a babod, nem kell ketsegbe esni, millioszor valtoznak meg majd a dolgok. :) fiam is ilyen kicsinek tobbszor velunk aludt, aztan 3 honaposan odaig jutott, hogy mar nem tud velunk egy agyban elaludni. Pedig neha ugy atolelnem delutani szundinal, de nem alszik mellettunk. A nagy agy neki jatek-hely most mar.

Baratnomeknel is eleinte ez gond volt 3 hetig, utana visszatert a baba a kisagyba.

2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, ha nappal bújnátok össze? Én pl este amint elaludt a lányom, én is alszom, hogy minél többet tudjak aludni, tehát az este leginkább kiesik. Nagyobb esély van a nappali együttlétekre. De így is rossz, hogy időhöz van kötve, nem lehet akármikor :S
2011. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xStefix ***** válasza:
0%
Hát mi bizony tőle egy méterre szeretkeztünk apával, több mint 2 évig, amíg velünk aludt. Sose ébredt fel, vagy legalábbis csak kinyitotta a szemét, de már sunyt is vissza. Minket sem zavart a dolog, mi olyankor csak egymásra figyelünk (meg arra, hogy ne legyünk túl hangosak persze:).
2011. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:
0%
A Suttogó manipulatív könyv, szerintem hanyagold.
2011. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan velünk nem egy ágyban alszik, de egy szobában alszunk még. Mi a nappaliba szoktuk megoldani általában, vagy a konyhában, fürdőszoba. Kreativitás kérdésa:-)
2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!