Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti veszekedtetek a...

Anyukák! Ti veszekedtetek a párotokkal az ügyben hogy hol lakjatok?

Figyelt kérdés
A férjem örökölt egy családi házat egy szomszédos faluban de én nem szeretnék oda menni rossz környék tele kisebbséggel, nem szeretném ha oda járnának a gyerekeink oviba és suliba.Most az én szüleimnél lakunk,már vágyunk saját házra,de én nem szeretnék ott lakni , férjem viszont ragaszkodik hozzá,ebből komoly vitáink vannak,ti voltatok hasonló esetben?
2011. okt. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de megértem a férjed, Bárhol jobb mint az anyóséknál.Akkor is, ha kedvesek.

Menjetek a házba, ha odaköltöztök az nem jelenti,hogy ott kellleélned az életed. de egy jó kiindulópont lehet. MAjd párévmálva eladjátok és vesztek újat, ha akarjátok.

2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésd hogy van e lehetősdégetek saját házra ha nincs hála imát kell rebegni az öröksdégért

mert még mindig jobb így mintha a bank utcára tenne mert nincsd pénz törlesztőre.

Megértelek csak hát egy ház több millió.

2011. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját ház mindig jobb,mint a szülőkkel. A férjednek van igaza. Vidéken is vannak jó ovik,iskolák,nemcsak nagyvárosban,vagy Pesten. Ha szomszédos falu,akkor járhatnának majd a gyerekek a városi iskolába is.

Nem arról van szó inkább,hogy te nem akarsz az anyudéktól külön költözni?

2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párom a szüleivel élt míg meg nem ismerkedtünk, egy kis faluban, nagy ház, állatok, hatalmas kert, stb. Én városban éltem, panel, főút mellett, elég zajos. A páromnak van egy félkész háza a szülei háza mellett. Én kerek perec megmondtam hogy nem szándékozok falura menni lakni. Megfogant a baba, akkor még úgy volt hogy fél év itt nálam (ja, anyu velünk lakik), fél év meg Pároméknál. Míg terhes voltam, sok vita volt, a vége az lett, hogy megmondtam: nem megyek falura, ott 1 bolt van összesen ami nagyon drága, se szórakozási lehetőség, se egy mozi, se kávézó se semmi. Azt is mondtam, nem haragszom meg ha nem jön be lakni, de a baba itt fog élni. Átgondolta, és végül úgy döntött hogy bejön ide hozzám. Azóta a kislány 15 hónapos, sőt, most vagyok terhes a tesóval...itt lakunk, nem egyszerű a Páromnak tudom :( És minden héten megy haza 1 napra, segít otthon fát vágni meg hasonlókat. A kislányt is sokszor kiviszi. Én ritkán megyek de annak más oka van.

Szóval nálunk a Párom adta fel az igényét. Mondjuk az is igaz hogy ebben a városban dolgozik, ahol élünk.

2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért nem adjátok el azt a házat és abból olyan helyre költöznétek, ami mindkettőtöknek tetszik. Én ezt tenném.
2011. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!