Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adjak és...

Milyen gyümölcsöt adjak és hogyan, hogy szeresse a babám? Létezik olyan, hogy egyszerűen nem szereti és kész?

Figyelt kérdés

Már 3 hete adom neki az almát és még mindig nem akarja szívesen megenni. Ha megeszik egy negyedet már örülök nagyon, de azt is cak immel ámmal. már raktam bele őszibarackot is, de az csak rontott a helyzeten. Próbáljam a banánt?Mikor fog jóízűen gyümölcsöt enni a babám???????A főzeléket majdnem 2 hete kezdtük azzal nincs semmi baj, 150-200 ml-t megeszik belőle (krumpli-sütőtök).

6 hónaposak múltunk.


2009. jan. 10. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű savanykás neki az alma. Próbáld meg a boltban kaphatóakat adni neki...nagyon sok fajta van. Én is ugyan így jártam a kisfiammal...mondjuk ő az itthoni barackot megette.
2009. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, de már az 5-ik féle almát próbálom, a HIPP-alma-barack sem jött be neki.
2009. jan. 10. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor adjál neki olyat, amiben az alma alig érezhető, vagy nincs is. pl szilva, alma-áfonya, alma-körte, birs-körte...stb...ha nem eszi az almát, nem baj. Nyugodtan adjál mást neki

Első voltam

2009. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!