Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok már ilyen időben...

Ti adtok már ilyen időben overált a szaladgáló, motorozó vagy csak egyszerűen sétálgató másfél-két éves gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Nálunk 5 fok van, én legszívesebben ma már azt adnék rá. Sajnos velem mindig az a baj, hogy túlöltöztetem a lányom, bár emiatt még soha nem betegedett meg. Úgy látom ő is olyan fázós mint én.
2011. nov. 10. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak a nagy mínuszokban. Polárgatyó vagy vékonyabb és harisnya, 2-3 vékony póló ill pulcsi, plusz kardigán plusz esetleg polármellény vagy dzseki. Mindig ellenőrzöm a hátánál, ahogy izzadni kezd, lekerül egy réteg.
2011. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, szűz anyám, jó számolom, hogy kb. 5 réteg van felül???? Nem túlzás az? Ezért írtam az overált, abból elég alá 1-2 réteg, és még mozogni is tud, nem?
2011. nov. 10. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is rendszerint tulöltöztetem,de most még teljesen felesleges ráadnod!-5 fokban,vagy többen akkor mit fogsz ráadni?Ha pedig szaladgál akkor meg duplán,a, végén még megizzad és megfázik. Mondjuk babakocsiban fekvő,esetleg 2-3 órát kint alvó babára már ráadnám esetleg.
2011. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jesszus,és nem nagyon kényelmetlen annak a kicsinek annyi rétegben?
2011. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én adok rá harisnyát,legginget,vékony kord gatyát,fentre body,pulcsi és a kord gatya kabátja.S egy vékony sapka.

(kevés a haja a lelkemnek:D)

2011. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első :) Nem kényelmetlen neki, egy body és két nagyon vékony hosszú ujjú póló, ez az alap, észre sem veszi. Plusz kardigán, de ez is vékonyabb, meg a polármellény is. Most az elmúlt 2 hét alapján írtam, ő a vastag kabátokat nem szereti, korlátozza a mozgásban. Szél viszont mindig van nálunk, durván, és ahogy írtam ha nem kell, leveszem a cuccokat.
2011. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

NEM! harisnya, nadrág. Mi napjába többször megyünk ki, így bennt harisnyába van, kinntre meg csak ráadom a nacit. Felül: body, póló, pulcsi, kabát, sapka.

Sajnos én a nagyobbat túlöltöztetés miatt egyszer megbetegítettem, kórházba is került, tüdőgyulladása lett. Persze az más tészta ha időbe észreveszi a doki és nem hanyag akkor nem fajul el így a dolog, de a lényegen nem változtat én betegítettem meg amit sose bocsájtok meg magamnak. De nekem nehéz volt, mert rettentő fagyos vagyok, fura volt hozzászoknom, hogy a gyerekre 2 réteggel kevesebb kell, mint rám.

2011. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi,de írjátok többet,hogy a bodyra adtok még egy pólót..Minek?Vagy ti vékonyka kabátban viszitek ki a gyereket?Nem értem az ilyet sem,hogy "akadályozza a mozgásban",egy jó szabású télikabátban nincs akadályozva a gyerek a mozgásban.És amikor már itt lesz a tél,úgysem lehet 10 réteg ruhával megoldani az öltözködést,fel kell venni az overált,télikabátot,mozogni pedig akkor is kell..

Én személy szerint adok rájuk harisnyát,bélelt nadrágot,hosszú ujjú bodyt,pulóvert,téli kabátot,és téli sapkát.Az overálnak még nincs itt az ideje,szerintem.

2011. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi:de harisnyára mi a fenének bélelt nadrág?
2011. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert hideg van,és a lábán a hideg ellen nem lehet védekezni máshogy,vagy ez,vagy az overál,annyira hideg viszont nincsen.3-4 pólóréteget viszont felesleges ráadni a gyerekre,ha 1 db vastag pulóverrel is ki lehet váltani.No mindegy,ha nektek szeret öltözni-vetkőzni a gyerek,enyémeket ki lehet vele kergetni a világból.Nem sértésnek szántam a kérdést,csinálja mindenki úgy,ahogyan jónak látja.
2011. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!