Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludt az éjjel babátok?...

Hogy aludt az éjjel babátok? Én kisfiam 8,5hós kb 10szer sirt fel! Mostanában ilyen nincs 7-fél 4ig alszik! Lehet hogy beteg lesz vagy volt valami a "levegőben"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos, éppen fogzik. Tegnapra már a 8. fogának a csücske látszódott. Este fél 8-kor letettük aludni, éjfélkor felsírt, majd legközelebb reggel 7-kor ébresztett. Ivott tejitalt, és még visszaaludt. Éppen most ébredezik, már hallom, hogy dumál a játékaival. :)


Szerintem csak jön a foga a babádnak.

2010. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melegfront van :) Nézz ki az ablakon, tegnap borús, esős napunk volt, ma meg ezer ágra süt a nap (legalábbis nálunk)! A gyerekek nagy többsége bizony érzékeny a frontokra.
2010. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam este 7:30-kor aludt el es meg mindig alszik. :O Ejjel mar 9 hetes kora ota nem ebred fel soha. :)) Nagyon szerencsenk van. Altalaban reggel 8-kor ebreszt de ma mi lehet vele???? :) 9 honapos
2010. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami front van, nálunk is hasonló helyzet, de mi sem tudtunk rendesen aludni.
2010. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislanyom 7,5 honapos. Este 21/tol aludt ejfelig, utanna orankent ebredt egesz reggel hatig, azota meg alszik mind a bunda. Megvarta amig felkelek, a kis huncut.
2010. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem beteg, hanem szeparációs szorongása van
2010. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitol - bar fogzik is - de hajnali 1-tol sokat fent volt az enyem is. :-(

Raadasul most sem akar elaludni, pedig mar fel oraja bevittem. :-(

2010. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom hetek óta már tök jól aludt (1 éves), de a mostani éjszakánk egy katasztrófa volt...tulajdonképp nem tudom mi baja volt.. azt hittem beteg lesz de reggelre meg semmi baja se volt (lett).
2010. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!