Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismami vagyok!...

28 hetes kismami vagyok! Mostanában zárt térben rám tör egy érzés, hogy ki kell menjek innen mert különben elájulok. Ilyenkor elkezdek szédülni, kiver a víz melegem lesz és arra vágyok, hogy kint legyek a friss levegőn. Pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy pánik betegség lenne ez,de én is így vagyok vele.Nekem csak azért nehezebb,mert asztmás vagyok egy picit.Eddig jól bírtam ha liftben kellett utazni,de most már úgy megy ha csak beszélnek hozzám.

Szerintem ezzel minden kismama így van.De ha esetleg fusztrál kérdezd meg a Védőnőt,hogy mi a teendő.

25hetes pocakos

2008. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!nekem is az segít ha bezsélnek hozzám, sajnos ugy néz ki,hogy asztmás lettem és ez fusztrál!
2008. szept. 8. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

SZiasztok, ne biztos, hogy asztma. Mostanaban en is sokkal nehezebben kapok levegot, es en sem birom a zart tereket. Mindig mindenhol nyitva kell, hogy legyen az ablak (auto, iroda, haloszoba...), es en sem birom, ha be vagyok zarva akar emberek koze, akar csak egy kis terbe.

Szerintem ez inkabb azzal lehet osszefuggesbe, hogy nonek a babak a pociainkban, es egyre jobban zsufolodnak ossze a belsoszerveink. A bebik nyomjak a gyominkat, a tudonknek sincs akkora helye, mint korabban. Ha nem kapok rendesen levegot, segit, ha ki tudok menni a szabadba, vagy egy husebb helysegbe, illetve kihuzom magam ugy, hogy a ket kezemet a fejem folott osszekulcsolom es nyujtozom folfele.

Boldog babavarast nektek, mar csak alig harom honap van vissza :-)

28+2 hetes mami

2008. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, pedig még nem is voltam terhes, nem hiszem hogy pánikbetegség, egyszerűen csak az idegeink játszanak velünk, én akkoriban ki voltam bukva és biztos hogy emiatt volt, bár ma is rámjött kicsit a terhesgondozáson, mert nagyon sokan voltak, de aztán elmúlt. Most a terhesség alatt bizonyára attól van hogy amúgy is nehezen vesszük a levegőt, nyugi, kitartás már nem sok van hátra.
2008. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én többször tapasztaltam ugyanilyen tüneteket a 20. és a 30. hét között. A doki szerint az abban az időben természetesnek számító alacsony vérnyomás is okozhatta, vagy az, hogy kicsit vérszegény lettem. Írt fel vérszaporítót, és 2 -3 héten belül rendeződött a dolog. Tanácsolni annyit tudok, hogy kézzel nyomjad lefelé a fejed, miközben feszíted hátrafelé. Evvel több vér jut az agyba. Nekem be szokott válni, és eltüntek a csillagok a szemem elől.

Kitartás!

2008. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!