Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányom (elmúlt már...

Egy éves lányom (elmúlt már pár napja) ehet túrótortát? Tejszín is van benne. Anyós süti, nem bírom lebeszélni róla.

Figyelt kérdés
Persze nagyon kedves tőle, de nem evett ilyesmit még eddig a lányom, anyós azt hiszi őt akarom visszautasítani. Javasoltam neki egy tejmentes receptet, erre azt válaszolta ő azokhoz nem ért, ő ezt tudja jól megcsinálni és meg is fogja.
2010. nov. 11. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megint utolsló vagyok. Örülj neki, irigyellek, hogy ilyen ritkán taliztok. Nekem elején 2-3 naponta járt ki. Már az első héttől kezdve. Alig bírtam tartani magam. Ráadásul akkor is itt volt mikor hazajöttünk a korházból.
2010. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát néha örülök én is...pont ezért nem is akarok vele olyan nagy beszélgetéseket folytatni, mert most félévente egyszer egyszer elviselem.

Velem már az elején közölte hogy ő felnevelt 4 gyereket és köszöni neki elég is volt a gyereksírásból. (neki csak ebből áll egy gyerek úgy látszik).Múltkor is kint voltunk a temetőben, nem találja sose a sírokat ígyhát sokat bolyongtunk és a lányom nem igazán szereti a babakocsit és nyűgösködni kezdett hazafelé a kocsiban meg üvöltött szó szerint (pedig amúgy nem olyan sírós). Na és akkor is ez volt a reakciója hogy hú de jó h nem neki kell hallgatni...hmmm.

2010. nov. 11. 14:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdekes nagymama lehet...


Nálunk is túrótorta lesz az 1. szülinapon. Túró rudit már evett a kisfiam, imádja, ezért döntöttünk emellett.

Mondjuk nálunk nincs allergiás a családban. Nálatok van egy kis rizikó azért, én biztos itatnék vele tejet előző nap.

2010. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tegnapi vagyok (pár falatos) :)...az tuti jó ötlet,h előtte jól etesd meg és csak utánna jöhet a nasi.Én mondjuk nem kisérleteznék előtte még tejjel is (még a végén megkapod,h az biztos vmi pancs,bezzeg az ő tortájától!!!!) Sztem tök jól kezeled a dolgot,és néhány nap múlva ez is csak emlék lesz,bírd ki vhogy!Kitartás,légy résen,és ha túlzásba esne,azért ne hagyd rá!
2010. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!