Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom lebeszélni a...

Hogyan tudom lebeszélni a férjem? Borzalmas nevet akar adni a lányunknak!

Figyelt kérdés

Kitalálta, hogy legyen ARABELLA....nekem taknyosorrú koszos szakadt ruhás gyerek jut eszembe a nev hallatán :(

Mondtam, hogy legyen simán Bella, mert az Nekem is tetszik.

Ragaszkodik ehez a névhez....Izabella, Annabella, Bella nekem mindegyik tetszik, de ez az Arabella....még a Mirabellába is belemegyek, pedig az sem tetszik annyira....


2011. júl. 24. 18:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem evidens, hogy olyan nevet választotok, ami mindkettőtöknek tetszik. Ezt mondd meg neki. Amúgy meg szerintem szép név az Arabella, nem azt mondom, hogy a legszebb, de nincs vele baj. Nekem pl. jobban tetszik mint az Izabella.
2011. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

Mi az,hogy ragaszkodik hozzá?

A közös gyereketek lesz,így a nevét is közösen kell eldöntenetek.Ez nem olyan dolog,hogyha nem tetszik,akkor pár hét múlva változtatok rajta.Ez örök életre szól.

Szerintem próbálj vele beszélni arról,hogy neked ez nem annyira tetszik és van pár sokkal jobb ötleted.Vagy egyezzetek meg abban,hogy a második neve lehet ez,de az elsőt akkor had válaszd te.

2011. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy nagyon régóta tetszik neki ez a név, mert egy erős sexi nő jut róla eszébe.

Nekem meg inkább egy rőszakos mint erős :S

Azt mondja, hogy majd megszeretem és ugy is Bellanak hívom majd, így teljesen mindegy, hogy Arabella, Izabella, Annabella, Mirabella vagy csak simán Bella.

Ha már ugy is Bellának hívjuk miért nem lehet simán Bella? nem értem :(

2011. júl. 24. 18:58
 4/30 anonim ***** válasza:
Egy tanácsot fogadj meg tőlem, én az apja nevét adtam a gyermekemnek, mert ő így akarta és még egy keresztnevet, ami nekem tetszett. Nem szerettem az apja nevét és nagyon meg is bántam, hogy azt adtam, pláne első keresztnévnek. Már nem vagyunk együtt én meg megpróbálom meggyőzni, hogy egyezzen bele a névváltoztatásba, szóval ne ess hasonló hibába, mert nagyon bánni fogod. Még valami, a kórházban az anyakönyvvezető hozzád fog menni, hogy mi legyen a gyermek neve.....
2011. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ezeket mutattad már neki?

[link]

és

[link]

:)

2011. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Mr23 ***** válasza:
biztos hogy komolyan ragaszkodik hozzá? nem lehet hogy csak viccel veled?
2011. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, h örülni fog-e ha a lánya erős és szexi lesz és a fiúkat nem lehet majd levekarni róla. :)

Egyébként én ismerek egy Arabellát, de nem vagyok büszke rá. Alkoholista koszos szülők gyereke, akiknek nem egyszer volt ügyük a rendőrséggel. A testvérei évekig voltak börtönben is ugyanabban az időben.

2011. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%

Az azért elmond valamit hogy a Mirabella az megfelel, Az Izabella is elmegy , sőt még az Annabella is.

Röviden: Mind1 milyen Bella csak az ne legyen amit a férjed mond!

2011. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Eddig csak nem tetszett..már undorodok is :S

kimondhatatlanul félek/undorodom a pókoktól.

2011. júl. 24. 19:08
 10/30 A kérdező kommentje:

Borzasztó vagyok, hogy van 1 név ami nem tetszik ....tényleg elszomorító.

Nem tetszik, szerintem borzasztó.

Ha rajtam múlna nem Bella/Annabella/Izabella/Arabella/Mirabella lenne.

Nekem az Anna tetszene, de én már engedtem, az Annából, mert szerinte az régies név...belemennék olyan nevekbe amit én sosem adnék de az Arabella borzasztó!!!

2011. júl. 24. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!