Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet adni 2 honapos...

Mi lehet adni 2 honapos babamnak gyomorsav ellen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Házi praktikát - szódabikarbóna- semmiképp. Doki mit mond?

Normál esetben savlekötő dolgot szoktak burgonya, keksz de ezt még nem kaphat.

2010. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a sok bukás miatt kérdezed:tápszeres babának AR(antireflux) tápszer,anyatejesnek sűrítő pl Sinlac.
2010. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt orvostól kérdezd és ne itt! Itt nem orvosok ülnek és egy normális orvos se fog ajánlani semmit, míg nem látta a babát, nem vizsgálta meg esetleg laborvizsgálatokat, stb. nem csináltatott. A tiéd még nagyon pici, nem szabad semmit adni neki anélkül, hogy orvos ne mondana rá áment... Miből gondolod, hogy a gyomorsavával lenne gond?
2010. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem adod neki véletlenül a Cebion cseppet?

Mert az én babám gyomra azt nem bírta, így nem adom neki.

2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hónaposnak csak nem ad valaki cebion cseppet, ha igen no coment
2010. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Már miért ne adhatna Cebiont? Nekem a gyermekorvos mondta, h egy pár csepp kell neki.
2010. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem adok cebion cseppet,nem is tudom mire hasznaljak.nagyon nyugtalan almaban, mindig nyel, aztan kohog, bukas is gyakori.hetfon megyunk oltasra, megkerdezem orvost. de mar nagyon sajnalom szegenyt gondoltam megkerdezem itt, kivancsi is voltam mit lehet ilyenkor csinalni.
2010. nov. 11. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk AR tápszer vált be (Milupa).


Anyatejesnek pedig Nutriton.


Sinlac 4 hós kortól adható.

2010. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gyakori köhögés,nyeldeklés,bukás a nyitottabb gyomorszáj miatt van.Ez gyakori a kisbabáknál,kb 1 éves korukra zár rendesen.Érdemes lenne sűrítőt adni neki,hozzátápláláskor kerülni a savas ételek,kerülni kell a teljes vízszintes helyzetet,a kiságyát a fej felöli részén meg kell emelni pl vastagabb könyv méretű vmi az ágy lába alá.Sajna mi még mindig ezzel szenvedünk(3 éves) :(
2010. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11-11 14:48-nak

anyatej/tápszer mellett, 2 hónaposnak minek??

2010. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!