Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav ellen van ötletetek?

Gyomorsav ellen van ötletetek?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. Állandóan a gyomorsavtól szenvedek, és hányok is tőle.
2011. szept. 26. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az baj. Rennie antacidum az jó, szedheted szinte korlátlanul.

Úgy figyeltem meg magamon, hogy ha nem eszek annyit, amennyi igazán jól esne, akkor ritkábban van tünet.

2011. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kismama! Itt segítséget egy hasonlótól szenvedőtől kaphatsz, vagy orvostól. Senki sem rizikózza, hogy a picinek baja essen. Sztem te se tedd.
2011. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is rennie-t szedek, de nem mindig használ. Szerencsére csak most kezdett el gyomorsavam lenni az utóbbi pár napban. Már csak két hetet kell kibírnom.
2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nincs rá szükségem (még), de az egyik ismerősöm Rennie-t szed és jó neki. A babának sem árt. Csak ha azt szeded figyelj arra, hogy pl. a cukorterhelés eredményét befolyásolja, de addig még van időd. :)

27hkm

2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a baj a rennie-vel, hogy nem bírom. Sajnos attól is elhányom magam.
2011. szept. 26. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sokszor eszem keveset, és kerülöm a nehéz és a fűszeres ételeket - ez segít.

Egy másik kismama a Salvus vizet ajánlotta, állítólag nagyon jó (csak az íze nagyon rossz).


Remélem segíteni fog Neked is valami :/ Kitartás! :)

2011. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Salvus víz nagyon bevált, rögtön hat. Az ízét el lehet viselni, főleg ha hidegen iszod, és mindenképpen jobb mint a sav.
2011. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia. szerintem probald ki a gyomberes kekszet, egy pohar tejjel. Nekem nagyon bevalt. Nekem is sok volt a savam, sot a raadas hogy nekem fekelyem is volt. Dokim nem tanacsolta a gyogyszert, de a gyomberes keksz segitett.


13 hkm

2011. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én a tisacid-et szettem.ugyan olyan mint a renne.sajnos a renne nekem sem jött be.meg ami még nekem bejött a kukó meg a keksz.de szerintem ha legközelebb mész a dokihoz akkor említsd meg neki a dolgot.én is a nőgyógyásztól kértem a savra segítséget és ő ajánlotta a tisacidet.
2011. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ajánlani tudom.Zöld árpa kapszula.300 db 2800ft körül van.Teljesen természetes kismamák is szedhetik, sőt az egész család.Előtte mindig égett a gyomrom tele voltam savval.3 hónapja szedem és teljesen megszűnt.Ajánlani tudom.
2011. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!