Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet keresztelőre venni...

Mi lehet keresztelőre venni egy 6 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol függ mennyit pénzt szánsz az ajándékra:

arany karkötőt(babáknak valót) vagy

szép takarót vagy

valamilyen készségfejlesztő játékot vagy

aldhatsz pénzt és a szülők megveszik azt amire szükségük van.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2009. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem kérdezd meg a szülőket. Én jobban örülök, ha kérdeznek és nem vesznek valami olyat, ami már nem jó, vagy felesleges. De én ilyen kicsi gyereknek a karkötőt nem tartom jó ötletnek, én legalábbis nem merném rajta hagyni. A készségfejlesztő játék jó ötlet, esetleg szobahinta, hintaló. Persze attól függ milyen értékben akarsz vásárolni.

Üdv 5,5 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd a szülőket,a kisfiamat is nemrég kereszteltük,8 hósan és pénzt kapott.
2009. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valóban pézfüggő, szóbajöhet bármilyen játék, ruha, bébikomp, vagy épp etetőszék. fürdési játékok
2009. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem két jópofa fényképalbumnak és a játszószőnyegnek is. De kérdezd meg és csak a pénztárcád szab határt.
2009. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!