Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan család ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az olyan család ahol mindenki meztelenül van otthon, jártatok már ilyen családnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
nálunk anyám szokott nudizni. különösebben nem nagy cucc. ha vendég jön, vagy csöngetnek röktön felkap valami ruhát.
2010. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
anyu ma pl. bikinibe volt, én csak egy tangába, itthon nem zavar minket, hogy ha meglát valaki, persze ha jön vki felöltözünk..
2010. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat szoktam meztelenül rohangálni itthon.Főként este fürdés után,és többnyire meztelenül szeretek aludni is.Persze,ha jön valaki,akkor nyilván nem rohangálok meztelenül.

Egyik ismerősöméknél az egész család ilyen.Kerültem már úgy kellemetlen helyzetbe,h meglátogattam őket,és a bátyja egy szál f@szban jött velem szembe.De ők ezt egészen természetesnek veszik,így másodjára már nem rökönyödtem meg rajta.

2010. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Funktasztikus ***** válasza:
66%
én félmeztelen szoktam..
2010. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
95%

Ez szinte hihetetlen... Mindenki normális válaszokat írt...

Am faterom egy időben direkte azzal szórakozott h amikor jött anya bnője akk egy fecskében várta őt.

2010. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

nem tudom de én elmennék látogatóba.

persze csak ha a nők aránya meghaladja az 50%-ot.

2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
anyám itthon szokott meztelenül mászkálni, főleg ilyen melegben. engem mondjuk ez zavar. apám alsógatyában szokott mászkálni, az nem zavar. én többnyire nyáron bugyiban meg egy melltartóban vagyok.
2010. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

gyertek a hozzánk :XD

Nálunk a párom és az ő családjában mindenki ilyen :D

Nekem fura volt megszokni, hogy a párom egy szál f@szban mászkál , mondjuk azt nem is, hanem azt, hogy leülünk ebédelni és egy törölközőt magára csavar alulról és isten áldja, hát engem idegesít, de csak akkor ha leülünk az asztalhoz !:D

a lányaink meg már alig múltak két évesek és detto, ha elmegyünk vhova, ha haza esünk az az első, hogy bugyira vetkőznek , lehet ez genetika? , mert én nem tanítom őket ilyesmire :D

25/L

2010. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
NEMÁÁÁR:D Most ezt ti komolyan gondoljátok, mindenki?? :D Én egy embert sem ismerek ilyet és nem is hallottam még róla, hogy valaki ilyen nyíltan felvállalnák. Azt a mindendenit....
2010. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
szerintem nincsen benne semmi komoly ha az ember pucéran van a SAJÁT otthonába
2010. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!