Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárba lesz a kisfiam 3...

Februárba lesz a kisfiam 3 éves cicizik még naponta többször nem bírom már hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Az én fiam is sokáig szopizott,26 hónaposan már majdnem "elfogytam" amikor leszoktattuk. Én azt mondtam neki,hogy anyának gyógyszert kell szednie,amitől ő beteg lesz,ha szopizik. Elég könnyű dolgunk volt,egyszer-kétszer pityergett érte,de aztán megértette. Fő a kitartás! Sok sikert!

2010. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm most abból nagyon sok kell nagyon kivagyok mert közbe szokunk be a bölcsibe és nagyon nem akar beszokni sír egész nap és nem nagyon eszik szerintem fő oka az hogy szopizik vagy nem tudom :-( én már annyira ki vagyok hogy nem hiszed el köszönöm segítséged :-)
2010. nov. 12. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Körömrágás elleni lakkal kentem be a bimbóm, 2xpróbálkozott, aztán már ha akartam se tudtam volna odaadni neki.Brutális megoldásnak tünik, de hatásos.
2010. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyat, aki fokhagymával kente be a mellét és nagyon hatásos volt.
2010. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Én is a körömrágás elleni ecsetelőt használtam. Nekem se kellett, vagy csak 1-2szer bekenni. Mondtam neki, hogy megromlott a cici. Tök simán le is szokott róla. Szóval szerintem nem brutális, viszont hatékony. A kisfiam ekkor volt 25-26hós.
2010. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eddig cicivel aludt el hogy altassam most?
2010. nov. 12. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lessz gond az altatással.Amig csak simán probáltam cici nélkül altatni nem sikerült.De miután megundorodott a körömrágás ellenivel bekent cicitől, simán alutt cumisüveggel.Egy kis langyos tej bele, és már alszik is.Persze ugyan úgy feküdj oda mellé, hogy érezze a közelséged.

De ne stresszelj, azon hogy hogy fogod leszoktatni, menni fog az.

Ja és ne hagyd magad zsarolni!Az én fiam amig nem kentem be és csak simán próbáltam megvonni a cicit képes volt nem enni, nem inni csak hogy cicizhessen.

Kitartás és nem lesz gond.

2010. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget sikerült leszoktatni már 2 hete nem szopizik :-)))))))))))))))))
2010. nov. 28. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó! Ügyes vagy! Hogy sikerült?
2010. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!