Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok jó áron, jó minőségű...

Hol tudok jó áron, jó minőségű, strapabíró, új etetőszéket venni? Olyat szeretnék ami dönthető támlájú, pihenőszék funkciót is betölt.

Figyelt kérdés

Fél éves a kislányom.

Nem akarok használtat, mert a használtan, de újszerű állapotban lévő FP pihenőszéket kb. 3-4 hónapig élvezte csak, azóta esik szét.


2010. nov. 12. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én ilyet vettem a 4 hónaposomnak és imádja!Ezzel a macis huzattal vagy 4 -5 ezerrel olcsóbb,mert ez tavalyi modell,a 2010 -es "színek"drágábbak!De nekem ez a szín is tökre megfelel!Meg a lányomnak is:)!Kérdés hogy Nektek mi a jó ár???Én úgy gondolkoztam,hogy megnéztem,hogy ezeket használtan kb.25 ezerért adják,én 33 ezerért vettem az újat,megpróbálok vigyázni rá,amenniyre lehet és majd eladom...ezek eléggé értéktartók!


[link]

2010. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van mint az előző válaszolónak. Már 3 éve nyúzzuk, második gyereknél és semmi baja.
2010. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Pont ezt néztük ma délután a Brendonban.:)
2010. nov. 12. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Baby Design Bambi márkájú van, bár csak kb. 1 hónapot használtuk, mert anyukámékhoz vettük és ő nagynak találja, így "beüzemelte a fa etetőszéket", ami még az unokaöcsémtől maradt meg.

Ez eredetiben 24000 ft, internetes rendelés esetén (szafaribolt.hu). Bár írtad, hogy nem veszel használtat, esetleg ha érdekel én ezt eladom 15000 ft-ért.

Meg lehet nézzni és dönteni.

szia

2010. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!