Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor főztök 2 év körüli...

Mikor főztök 2 év körüli gyerek mellett? Én általában reggel, addig ő mesét néz, játszik, néha kijön a konyhába megnéz.

Figyelt kérdés
Már főnek a dolgok, csak a fasírtot kell kisütnöm. Meg ha alszik, sütök almáslepényt.
2010. nov. 13. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor nem értem mi a kérdés.

Nagyon ügyes vagy! :o)

2010. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Változó, ha egyszerű kaját készítek akkor napközben, vagy ha bonyolultabb több fogásosat akkor este, amikor a Férjem hazaér és tud segíteni. Amúgy tegnap este a Lánykám aranyosan összekeverte mellettem a cukrot és a sót főzés közben:)).

Üdv egy 29 hónapos Nagylány és egy 6 hónapos Kisfiú Anyukája.

2010. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek csak kíváncsi vagyok, hogy más hogy csinálja ennyi.

2.-nak, az jó lehetett, ügyi lánykád van:)

2010. nov. 13. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a lányommal főzök, áll mellettem a pultnál széken. Mindent mondok mit csinálok. Ma rakott krumpli volt, ő dobálta bele a tojást, krumplit a tepsibe. a tojást együtt szzeleteltük a szeletelővel. Úgy szoktam állni, hogy a tűzhelyet ne érhesse el. Van amikor adok a kezébe műanyag tálat, fakanalat és ő is főz, keveri benne a száraz babot. :-) Ha nincs kedve már akkor leül a székre vagy kimegy játszani.

Előfordul, hogy nyafogós kedvében van akkor éjszaka főzök mikor elalszik.

2010. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!