Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas kisgyerekkel miért nem...

Lázas kisgyerekkel miért nem lehet kimenni? Miért nem ajánlott levinni mondjuk sétálni ilyen szép időben?

Figyelt kérdés
Másfél évesem lázas és le kellene mennünk patikába meg boltba. Sajnos senkire sem tudom bízni. Szép idő van kint, lemehetünk egy fél órára?
2010. nov. 13. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha rendesen felöltözteted, és sétáltok egy picit, akkor a jó levegő még segíti is a gyógyulását. De mikor haza értek akkor irány az ágy!
2010. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnétek? Gondolom nem sétáltatni akarod, hanem babakocsiban tolni. Szép idő van odakint. rendesen öltöztesd fel és semmi baja nem lesz. Lehet, hogy még a láza is lemegy odakint.
2010. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig kivittem a babám, amikor lázas volt.Mindig hamar meggyógyult.Soha nem volt 2 napnál hosszabb láza.

Kell nekik ilyenkor is a friss levegő.

Nyugodtan vidd ki!

2010. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is kivittem.Persze ez függ a láztól is,mert 39 fokos lázban nem sétálgattunk,igyekeztem hogy minél többet aludjon,de 38 vagy az alatti láznál simán kivittem.nem hancúr,csak sima séta volt.
2010. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos mindig azt mondta hogy jól felöltöztetve vigyem ki egy kicsit.Még jót is tesz neki a levegőzés.Nyugodtan vidd ki kell neki ilyenkor is a levegőzés.
2010. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már voltunk is lent, gyorsan megjártuk, jól esett mindkettőnknek, már alszik is :)
2010. nov. 13. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

3-4 napja már 40 fokos láza volt a kisfiamnak.Ma reggelre lement,de mindennap az orvost jártuk.

Most jöttünk vissza mi is,mert le kellett vigyem.De siettem is vissza,mert szegénykéé csak sírt.

Egy kis időre szerintem nyugodtan kiviheted!


13,10,7,11 hónapos gyerekek anyukája

2010. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A friss levegő csak jót tesz neki, nyilván nem rohangálni meg mászókázni viszed.
2010. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!