Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két év korkülömbség milyen...

Két év korkülömbség milyen babák között? Tapasztalatok érdekelnének. Mi a jó és rossz így? Kistesót szeretnénk úgy gondoltuk, hogy 2 év körül legyen a babák között.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen ideális korkülönbség. Így együtt nőhetnek fel a gyerekek.
2010. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szubjetktív mert mindenki annyinak tartja a jó korkülönbséget amennyi éppen az Ő gyermekei között van. ha 20 év akkor 20 év ha 13 hónap akkor annyi.

Akkor vállaljátok a második ha ugy érzitek jöhet.

Mindegyik korkülönbségnek megvan az előnye és a hátránya is.

2010. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 julisom válasza:
Nekem négy gyermekem van és az elsö három gyerek között többé kevésbé két év a külömbség,mégsem hiszem hogy ebbe bárki tud okosat irni mert ez teljesen gyermek és nevelés kérdése.Mondjuk talán abba jo a kis korkülömség hogy a kisebb gyerekeknek talán nagyobb százaléka jobban elfogadja a baba érkezését és kevésbé féltékenyek.ez azonban szerintem attol is függ az elsö baba mennyire lett kényeztetve
2010. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év van a gyerekeim között.Nagyon össze nőttek, a mai napig nagyon ragaszkodnak egymáshoz.

Persze nálunk is volt féltékenység a nagyobb részéről.

A kicsinek meg természetes volt mindig is a nagyobb jelenléte.

Az első időszak kissé nehéz volt (nekem).

De ez bármilyen korkülömbségnél így van.

2010. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem nem két év a korkülönbség a gyermekeim között hanem 5. És igen, könnyebb kivédeni azt az igazi komoly féltékenykedést, ha mindkét gyerek kicsi. Ha megtehetitek, hogy most vállaljátok szerintem nagyon jól teszitek.
2010. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nővérem és köztem pont 2 év van, a legjobb barátnők vagyunk. Gyerekkoromban egy dolog zavart: mivel nem voltunk túl gazdagok, én többnyire a levetett rucikat kaptam, nagyritkán vehettem fel teljesen újat. Ha erre oda tudtok figyelni - nálunk sajnos anyagilag tényleg indokolt vol, de ezt én akkor nem értettem meg -, akkor szuper a két év.
2010. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!