Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés lehet a nagyon magas...

Hasmenés lehet a nagyon magas láztól (41 fok)?

Figyelt kérdés

Híg, nyálkás, zöldes. Esetleg vírus? Mit adjak neki rá?

Másfél éves. kapott (próbáltuk adni) alma, banán, keksz, Hipp OS 200, főtt krumpli, stb.


2010. nov. 14. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hőmérséklettel azonnal kórházba kell vinni! Ilyenkor már a szervezetben lévő fehérjék kicsapódnak!
2010. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha este 11-kor 40 fokos láza volt, reggel 9-kor pedig 41, akkor MOST INDULJATOK AZ ÜGYELETRE!!!!
2010. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjetek el dokihoz most, sos le kell vinni a lázát... Majd írj, hogy hogy vagytok!
2010. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OFF:Szerintem a tegnapi 41 fokos lázra gondolt,nem arra hogy most annyi a láza...illetve ebből kifolyólag kérdezte hogy lehet e a láz következménye a hasmenés...

Legalább is én így értelmeztem a kérdést!!

Egyébként sajnos nem tudom konkrétan a választ...üdv:14hós nagyfiú anyukája:)

2010. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a láztól, hanem betegsége egyik tünete!
2010. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tényleg menjetek vissza az ügyeletre! (ugye Te írtad ki tegnap a kúp vagy szirup kérdést?)

nagyon veszélyes a láz+ hasmenés, nagyon sokat itasd!

gondolom nem nagyon evett, lehet azért van hasmenése. de az is lehet, hogy a vírus már a beleinél jár és most tisztult ki az viszont nagyon jó!!! ha igen akkor le is fog menni a láza.


ha van otthon szén tablettád tört össze neki és tedd bele a teájába de azért kérdezz rá a dokinál!


jobbulást!

2010. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rota, vidd orvoshoz azonnal.
2010. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Láza még szombat este volt, az tegnapra szerencsére lement. Viszont elindult a kis hasa. Ügyeleten voltunk, semmi okosat nem tudtak mondani, valószínűleg vírus. Az ügyeletes azt mondta ne adjunk hasfogót neki, mert így ürül a szervezetéből. Rota nem hiszem, kapott ellene oltást is meg valószínűleg a fogai miatt legyengült immunrendszere omlott össze.
2010. nov. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!