Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mínuszokban mit adtatok a...

Mínuszokban mit adtatok a babátokra overáll alá?

Figyelt kérdés
Elég lesz alá pl. body és két pulóver? 1 éves a fiam
2010. nov. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Kötött harisnya alulra, plusz szerintem egy kordnadrág, persze nehéz neki így mozogni, emlékszem mi tavaly télen szenvedtünk vele (októberi)felülre meg hosszúujjú body meg pulcsi. :)
2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen de vastag pulcsik legyenek polár cuccokat szerettem .

Alulra harisnya és nadrág is!!!!

2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
harisnya, body egy pulcsi elég. Mozogni azért tudjon benne.
2010. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nadrág? uristen ne csináljátok már szegény gyerekkel. Órákat ugysem vagy kint a hidegben vele, a lényeg hogy Ő is élvezze a telet nem az hogy ugy töltse mint egy kitömött nemistudommicsoda...
2010. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tavaly novemberben született, és télen sokkal többet sétáltunk mint nyáron,most is így tervezem, persze még babakocsiban. Plusz nadrágot én is adnék rá, csak felülre nem tudtam elég-e a pulóver. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2010. nov. 15. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

én egy vastag harisnyát adok rá az overál alá, (kicsit vastagabb mint az átlagos pamut harisnyák) nadrágot eszemben nincs, meg is őrülne tőle, meg akkor kétszer akkora overál kéne neki, hogy mozogni is tudjon

amikor én gyerek voltam, én is harisnyában voltam az overáll alatt

egyébként ti emlékeztek olyanra hogy gyerekként fáztatok volna kint játék közben? mert én nem, sőt, pont hogy kimelegedtünk a nagy hóban a sok mozgástól,

ők mozgásban vannak, nem álldogálnak mint mi,

szerintem nem kell átesni a ló túloldalára, nem kell sokkal melegebben öltöztetni, mint ahogy mi felöltözünk

pl nyár volt, mentünk tanácsadásra, a gyereken egy rövid ujjú body volt, meg egy sort, na volt olyan baba, akin harisnya és kordnadrág, azt hittem rosszul leszek, csodálom, hogy szegény gyerek nem lett az

2010. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

most olvastam az utolsó kommentedet, hogy babakocsiban van még a kicsi kint, akkor gondolom még egy jó meleg takarót is terítesz rá, na én biztos hogy nadrágot nem adnék még rá

2010. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!