Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam cumisüveget használók...

Mam cumisüveget használók érdemes fogantyút venni az üvegre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha a önállóságra akarod tanítani. Bár én hiába próbálkozom a fiammal, lusta megfogni :D
2011. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, a cumisüvegből való ivást nem kell tanítani, hogy menjen önállóan. Pohárból igyon egyedül. Ha rászokik, hogy a szájában lógjon az üveg, mert húdeügyes, fogja egyedül, nehéz lesz leszoktatni róla. Egyszerűbb, ha nem is csinálja. Minek? Pár hét, és pohárból iszik majd, nem? Annyi ideje meg csak van egy anyukának, hogy naponta néhányszor megitassa a gyerekét -akár cumisüvegből, akár másból, nem tragédia pár percig tartani neki...

Pohárból is nagyon hamar nagyon ügyesen megtanulnak inni, egy sima műanyag pohárkától tartani sem kell, hogy összetörik.


3 gyerekes anyuka

2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval és végülis az elsővel is!

Nekünk is MAM van, de nincs fogója..

2011. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez aztán jó válasz volt! ;)

Szerintem se kell rá fogantyú! Mi is Mam cumisüveget használunk, de csak én tartom a kicsimnek! Majd a poharat megfogja!

2011. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor én sem veszek rá! :)
2011. szept. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!