Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának milyen tejitalt...

1 éves babának milyen tejitalt vegyek? Eddig anyatejes volt, de már egyre kevesebb van. Vajon el fogja fogadni?

Figyelt kérdés
Ráadásul eddig cicin aludt el, de azt veszem észre, hogy mióta kezd kevesebb lenni az elalvás is hosszadalmasabb és sokat mocorog közben.
2010. nov. 16. 09:08
 1/2 Adelita ***** válasza:

Szia!

Nekem 12,5 hónapos volt a kisfiam, amikor átálltunk Nestlé Beba Pro Junior gyerekitalra.

Addig ő is cicin aludt el esténként, így kicsit tartottam attól, hogy mi lesz.

Seperc alatt megitta az italt cumisüvegből, s ugyanúgy elaludt.

A esti rituálé többi részének megtartása azt hiszem felülírta azt, hogy nem cicit kap, hanem cumisüveget.

2010. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem ugyan a lányom még nagyon kicsi volt, amikor elment a tejem, és hamar át kellett állnunk cumis üvegre, de sosem volt baj. Most 10 hónaposak vagyunk, már eszünk mindent, de az esti rutin mindig ugyanaz: lefekszem mellé az ágyra, ketten fogjuk a cumisüveget (tudja egyedül is, de hamar elengedi, mert ilyenkor szeret motoszkálni a kezével)és mindig ugyanúgy a szemébe nézek és a mellem felől tartom, és nagyon szeretünk úgy feküdni. Közben sokszor a hajammal játszik vagy simogatja az arcomat. Lehet meghitt az este cumisüveggel is, és ha ezt látja a kicsid, nem fogja bánni.
2010. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!