Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a kislányom, nem...

9 hónapos a kislányom, nem nagyon akarja megenni a főzelékeket, pedig eddig szépen evett, másnál is volt így?

Figyelt kérdés
Fogzás miatt lehet?
2010. nov. 16. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is így van, már egy hónapja nem fogadja el, pedig eddig imádta. Mást viszont eszik, darabosat főleg. Nem tudom, miért van, de sokszor fogalmam sincs mit főzzek neki, ami tápláló is és meg is eszi. Tegnap húsos rakott tésztát csináltam, az nagyon bejött, de nem ehet minden nap tésztát...
2010. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7,5 hós, mostanában alig eszik valamit. Én is a fogára gyanakszom. Csak idegesít, hogy nem nagyon hízik, pedig hamarosan menni kell a dokihoz. Félek, hogy lecseszés lesz! De erőszakkal nem tömhetem bele a kaját!
2010. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. 6 hónaposan kezdtem nála a hozzátáplálást , 8 hónapos koráig szépen evett és már mennyiségben is jó adagot evett( 1,5-2dl is ), aztán lassan már két hónapja csak nagyon keveseket eszik, van h még 1dl-t sem. De van h délelőtt eszik délután már nem , próbálkozok mindig de ha nagyon nem akar enni akkor nem erőltetem , hanem megszoptatom. Lehet a foga miatt igen, ha éhes úgyis eszik,de erőltetni nem szabad.
2010. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is van olyan kaja, amit megeszik, de nem adhatok neki minden nap ugyan azt:) Próbálkozom, nem adom fel, hátha egyszer csak megint kell neki.
2010. nov. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!