Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Egy ideje nem...

Mit tegyek? Egy ideje nem akarja a fözelékeket enni a kislányom.

Figyelt kérdés
8hónapos kislányom van, nagyon szépen kezdtük a zöldsegek gyümölcsok evését. tizóraira gyümölcsöket uzsonnára tejpépeket kap. Most kb 1hónapja mintha vissza felé fejlődnénk. Nem akar semmi fajta-féle zöldséget meg enni, néha a gyümölcsel is baj van. Nyolcadik foga is kibújt. azt hittem azért nem eszik, de azóta már eltelt 2hét. Annyi mindent próbáltam már, gondoltam már üveges bébiételra is. Volt valakinek ilyen gondja?
2010. jan. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt és a védőnő azt mondta, hogy ne adjak neki főzit olyan 3 napig, csak tápszert. Nálunk bevált, 3 nap múlva elkezdtem a babyételt adni neki és megette.

A lényeg ha a tápszert megeszi nincs baja.

2010. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt megeszi, csak a zöldségeket nem. Pedig a kóstolgatásnál nem volt vele semmi gond. Köszi
2010. jan. 11. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam ugyan már 16 hónapos, de vannak ilyen időszakai, hogy hol ez, hol az nem kell neki. Most éppen ő is a főzelékkel van úgy hogy nem kéri. Egy időben nem ette meg a Sinlacot gyümölccsel sem, most meg az a kedvenc. Meg úgy általában az édes dolgok, gyümölcsök. Sajnos tejérzékeny, így nagyon sok dolgot nem ehet sajnos.


Annak idején volt is egy ilyen kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!