Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot hogy kell elkészíteni...

Spenótot hogy kell elkészíteni 4 hós babámnak? Magunknak fokhagymával, soval, borssal izesítem, ez nélkül rossz ízű, de a babának hogy adjam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Fokhagyma egészséges, egy kicsit ebből is tennék, és nagyon minimálisan egy kis sót.
2009. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én még a 9 hónaposomnak is csak sóval adom.
2009. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposnak semmi esetre se tennék bele fűszereket,és foghagymát.Ráadásul én 5 hós kora előtt nem is adtam neki...
2009. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodtam,bocs:FOKHAGYMÁT.
2009. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én átfozom a fagyasztott spenotleveleket, kulon megfozom a krumplit hagymával, pici fokhagymával esetleg, majd ezt mindet osszeturmixolom tápszerrel. 9 hónapos kora óta fott tojássárgáját is teszek bele. Igy nagyon finom, de a tojás nélkul is nagyon szereti a babám, annak ellenére, hogy nincs fuszerezve. végulis nem ismerik még a babák a fuszereket, maga az étel is újdonság.
2009. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az egyetlen, aki simán megfőzi, leturmixolja és úgy adja a kicsinek.

Még sót sem használok, nem ám fokhagymát. Egy 4 hónaposnak? Szép lenne...

Lányom is fél éves kora óta eszi, és imádja így minden nélkül is.

Mindent így csinálok neki.(sóska, spenót, saláta, sütőtök, cékla..)

2009. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy táblázat szerint, a fokhagymát 8-9 hótól, a spenótot pedig csak 10-11 hónapos korától kaphat a baba.
2009. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!