Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam guruláson...

7 hónapos kisfiam guruláson kívül nem csinál semmit (nem kúszik, mászik), ha felültetem akkor is csak pár másodpercig tartja meg magát. Nincs elkésve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne ültesd fel.

Ha baj lenne akkor a doki9+védőnő elküldte volna különböző vizsgálatokra

2010. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne ültesd.

Ilyen korban kezdenek el kúszni, 8-9 hónaposan mászni, mászásból tanulnak meg felülni. Ez az átlag. Még az átlaghoz képest sincs elkésve a babád.

Nyugi :)

2010. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 7,5 hós. A forgolódás nagyon megy nekünk is, most már négykézlábra húzza magát, hintázik, és kezdene mászni is, csak még arra nem jött rá, hogy a kezével is haladni kell. Az ülés viszont még nálunk sem megy, nagy ritkán fél percig tartja magát, aztán eldől. Ezért én is görcsölök, hogy remélem, nincs semmi baj.
2010. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónaposan az én fiam sem csinált semmit, sőt csak az egyik irányba forgott. 8 hónaposan aztán fordult a másik irányba, meg négykézlábra állt. 9 hónaposan felült (addig ő is mindig eldőlt) és mászni kezdett. Nincs elkésve!
2010. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:39-es!

Ha én írtam volna, ugyanezt írom:)


De ne aggódjatok! Ebben a korban ez teljesen normális. Be fognak indulni. (Nekem a 2. fiam, így van tapasztalatom, ezért nem parázok már rajta.)

2010. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13:39 vagyok.

Most már azért kezdek megnyugodni. Köszi az előzőnek!!!

2010. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!