Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós /volt/ a...

Akinek hasfájós /volt/ a babája, nektek is jöttek hirtelen erős görcsök amik csak pár másodpercig tartottak?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hete jelentkeztek ezek a görcsök.Összehúzza magát és fájdalmasan felsír.Előtte nem volt ilyen,feszítette a testét,húzta a lábát...stb de ezek nagyon erősek lehetnek.Mondtam az orvosnak,azt mondta ez is a hasfájás miatt van.De ezt olyan szörnyű nézni annyira szenved tőle,a szívem szakad meg közben.:(
2011. ápr. 14. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt...de nem pár másodpercig tartottak, volt hogy 20 percig csak kínlódott, görcsölt, vörösödött a kis feje, nagyon rossz volt nézni, sokszor sírtam vele együtt:(

de elmúlt, most 6 hónapos:)

2011. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan szörnyű ez az egész!Nem hiszem el,hogy a mai világban ennyit kell szenvedni egy babának,mert nincs rá semmi ami használna.Nektek mikorra szűnt meg?Mi lassan/2 hét múlva/3 hónaposak leszünk,és mintha semmit nem javulna,sőőőőőt :(
2011. ápr. 14. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
mi most leszünk 4 hósak, és nálunk is volt ilyen, de talán most kicsit kezd enyhülni, de még néha vannak, talán mióta adok neki almát, azóta jobb a helyzet, de nem tudom hogy ez miatt van e?
2011. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, nekünk csak az elején volt nagyon durva, de akkor éjjel sem aludtunk, aztán fokozatosan jobb lett, 3 hónaposan meg mintha elvágtak volna vmit, megszűnt.

Kitartást!!!

2011. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eddig is elég durva volt neki,egész nap fájt a pocija de este mindig jobban.Pár napja viszont jönnek ezek az erős görcsök a semmiből.Fogom a kezemben,ő nekem dől és összegörnyedve fájdalmasan felsír.De olyan hangom amit eddig nem csinált.Este nagyon nehezen alszik el és éjjel is fel-fel sír így. :(Annyira sajnálom,teljesen kikészülök tőle!Nagyon rossz,hogy nem tudok neki segíteni.

Mindenki azt mondja,hogy 3 hónaposan elmúlik.De hogy?Egyre jobb lesz,vagy úgy mintha sosem lett volna hirtelen megszűnik?

2011. ápr. 14. 13:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma 10.20

Mikor kezdted a hozzátáplálást?

Sok tapasztaltabb anyukától azt hallom,hogy akkor lesz jobb ha elkezdjük a hozzátáplálást.Lehet rajtatok is ez segített ám!

De ezen is annyira megoszlanak a vélemények,sokan azt mondják 6 hó előtt semmit nem lehet neki adni.Mások meg elkezdik hamar és még sincs semmi probléma belőle,sőt talán használ is.

2011. ápr. 14. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, 10:20-as vagyok, 3 és fél hónapos volt, és akkor már csak tápot kapott , mert egyszercsak nem fogaadta el a cicit 3 hónaposan, (mensi harmadszor) és nem volt mit tennem, aztán elkezdtük az almát de csak kostólta sokáig (1 hétig) csak 3-6 kanál naponta, aztán gondoltam még nem vevő rá, hagytam 2 nap szünetet, azóta már ettünk krumplival is, meg sütőtököt , és most a barac van kostolás alatt, alma sütőtök már fél fél üveggel megeszi, mindíg de-t és a tpszer közben, mert csak így vevő rá. én nem vártam tovább de csak óvatosan mertem nekiállni, és nagyon figyeltem a babám reakciját, az őszibarackért van eddig oda a leegjobban , kostólás lett volna még ma is de megevett 40ml is, izlett neki és kérte. Nagyon szeretme amikor kostólgat és elégedett és nyitja a száját a következő falatért , pedig még pici :)
2011. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ebből a szempontból szerencsések vagytok jó,hogy így elfogad mindent és szereti,aranyos lehet:)!

Az én kisfiam nagyon cicifüggő de azt veszem észre,hogy egyre kevesebb a tejem.

Nővérem is elég korán kezdte a hozzátáplálást és nincs bajuk a gyerekeknek,sőt makk egészségesek pedig ők tápszeren nőttek fel.

Én nem csinálok ebből nagy ügyet,ha nincs tejem kap tápszert/a gyerekorvos nagyon támad a tápszer miatt/ és pár hét múlva megkínálom én is minden féle jóval :)

Remélem hamar elmúlik ez a hasfájás most már mert egyre nehezebben viselem én és a baba is. :(

2011. ápr. 16. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:

igen nagyon aranyos, és jófej ebből a szempontból is :)

Sok sikert, és addig is kitartás

2011. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!