Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Supi+ vagy Salus cipő? Melyik...

Supi+ vagy Salus cipő? Melyik a jobb? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs,h nem tudok válaszolni,de ez engem is érdekelne.
2010. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Supi+

A fiamnak vékony és keskeny lábfeje van, a tépőzáras Salus lötyögött rajta. A fűzős Salusok állítólag keskenyebbek, de a Supi+ úgy néz ki a lábán, mintha ráöntötték volna.

Ha elmész Budakeszire a gyártóhoz, ő részletesen elmagyarázza, ha kéred, hogy a cipője miért olyan, amilyen (a bokaívet követő felsőrész kiképzése, a nagylábujjat nem befelé terelő talp stb.). A többi márkát meg nem szidja. Még négyszemközt sem.

2010. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a Salust ismerem, én meg vagyok vele elégedve. Fűzőst mi egyszer vettünk, aztán inkább csak tépőzárasakat, egyszerűbb a fel és levétel.
2010. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk toronymagasan a Salus cipői váltak be.
2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hosszan előrevezetett belső kéreg a lényeg. Van egy használt Salus szandink, de megnézte az, akihez korai fejlesztőbe járunk, és állítólag abban nincs eléggé előrevezetve. Fura, mert a Salus elvileg egy gyógycipő márka. A Supi+ban vajon előrébb megy a kéreg?

2. válaszoló (11.16. 14:07-es): hol van a budakeszi-i gyár? Látom, hogy Erkel 97., de nem vagyok ismerős Budakeszin. Biatorbágyról megyek, de ha a Moszkva tér felől le tudnád írni, az is jó lenne, megköszönném.

2010. nov. 22. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi autóval szoktunk menni, végig a Budakeszi úton. Budakeszire beérve, majdnem a központban a Fő útról (ez a Budakeszi út folytatása) az Erste Banknál kell jobbra kanyarodni. Az az Erkel utca. Azon menni, menni. Egyszer elkanyarodik balra az utca, s a családi ház, ahol a gyártó lakik, dolgozik, pont a kanyarban van. De viszonylag nagy hirdetőtábla is van a kerítésen, így nem lehet eltéveszteni.

Emlékeim szerint hosszabban előre nyúlik a Supi+, mint a Salus, de ha ráér este a válasz, akkor meg is írom. Még megvan a régi Salusa, csak pont a gyerekszobában, s a fiam meg épp alszik. De délután megnézem neked, s este megírom.

2010. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ráér este, köszönöm. És az útleírást is. :-) Szerdán megyünk.
2010. nov. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!