Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a gyerkőcnek boka...

Meddig kell a gyerkőcnek boka fogós cipő? Mikor lehet már olcsóbb jobb minőségű kínais cipőt venni neki. Még most kezd járni, természetesen most még minőségi cipőt kap, így csak érdekel.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 22 hónapos a kislányom és a ortopédián azt mondta a dr.nő hogy mindenféleképpen továbbra is bokafogos cipőt hordjunk, hozzáteszem hogy teljesen negatív lett a vizsgálati eredmény. 1 év múlva kell megint menni kontrollra. a kinai cipővel rengeteget tudunk rontani a baba lábán, mert nincs tartása nyeklik a láb benne, és megszokhat a gyerek lába egy nem normális lábtartást ezáltal, amit utána nagyon nehéz helyre hozni. TEhát inkább a drágább megbizhatóbb márkát keresed amit meg tudsz fiozetni és ne a kinait.

2010. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fizetni- bocsi elírtam
2010. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kínai cipőt, hacsak teheted, még a tizenévesnek se vegyél, iszonyúan rontja a lábat. Egy picinél meg katasztrofális lehet. Ha van nálatok Deichmann, ott vannak olcsóbb babacipők is, nem csak az Elephanten. Azt hiszem, Bobby shoes névre hallgat, én már többször vettem a lányomnak, nagyon jó kis cipők és a lányom lába is rendben van. Sőt, időnként vannak náluk olyan termékek, amiket azért akcióznak le, mert utólsó darab. Így vettem most cipőt a kicsinek pár hete 1500 Ft-ért. Sőt, még azt is megnézte nekem az eladó csaj, hogy más boltjukban van-e más méretben és egy 22-est át is kértek nekem, mert náluk az utsó darab 24-es volt, az nekünk nagy. Szóval segítenek. Csak ajánlani tudom!
2010. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A minap mondták a rádióban, hogy a gyerekek 90 százaléka egészséges lábban születik, de felnőttkorra (ajjaj, a pontos számra nem emlékszek) talán minden negyedik embernek vannak lábproblémái, magyarul nem érdemes a kínait megvenni. Nyilván nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak a 10000 forintos cipőt, de jó minőségűt is lehet kapni viszonylag jó áron. Talán ez az amit érdemes kipasszírozni valahogy a költségvetésből. Én a helyedben még ovis korban is jó minőségű cipőt vennék neki.
2010. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy jó pár évig minőségi cipőt kap, csak úgy érdekelt, hogy ki mit gondol erről. persze nem a 10000 Ft-os, mert azt nem tudnánk megvenni, de amiket nézegettem,már 5000-7000 között is lehet jókat venni.
2010. márc. 31. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem értek egyet az előttem szólókkal. Pont a kínaiak, akik azonnal másolják a drága és márkás cípőket. A kínaiban tavaly 3500-ért vettük a gyereknek Scholl koppintást (Goll). Teljesen tökéletes volt a kidolgozása, nem egyenes a talpa, hanem boltozatnál emelt, ellenben a Deichmannban 8000-ért full egyenes volt a talp. Igen is ki lehet fogni szuper kiscipőket. Ez is bokafogós szandi volt, sajnos már kinőttük, de mindenképp a kínai lesz a befutó.
2010. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez is megosztja a szülőket! Én például igyekszem jó minőségű cipőt venni a gyerekemnek, mert hát érte mindent... De ha belegondolok nekem nem volt Siesta meg Elephanten cipőm, sőt a nővérem levetett cipőin nőttem fel, (amit most kifejezetten tiltanak) és még sincs semmi baja a lábamnak! :)
2010. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a minőségi cipő mellett szavazok és legalább 3 éves koráig bokafogósat kell venni.

Én vettem olcsó (nem kínai) cipőt többször is a 25 hónapos fiamnak, de én mindig elviszem a hozzánk közel lévő ortopéd cipészhez és kikérem a véleményét, hogy szerinte milyen. Vettem már cipőt amit a végén nem adtam rá. (kínai magasszárú tornacipő).

2010. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!