Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babádnak...

Másfél év körüli babádnak milyen cipőt/csizmát vettél télre?

Figyelt kérdés
Mikre figyelsz oda a vásárlásnál? Linket, képet is küldhetsz! Köszi
2010. nov. 16. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányomnak vettem ilyet (anno picit más volt a színe, meg az ára is :o) , most a pici lányom megörökli, de valószínűleg a nagy is kap egy ugyanilyet, mert nekünk bevált!


Meleg, nem ázik be, könnyen ráadható a gyerekre (nem kell cipőt fűzni), jól tartja a lábát.


[link]

2010. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, és az ára is jó, de tudott benne menni a babád? Úgy értem, hogy nem túl merev a talpa?
2010. nov. 16. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányomnak 1,5 évesen a Deichmann-ban kapható Dei-Tex csizmája volt. Nem ázott át egyszer sem, és könnyen rá lehet adni a lábára. Nekünk nagyon bevált! :-)

Ilyesmi volt: [link] Csak a miénknek 1 nagy tépőzáras része volt.

2010. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkoriban tanult meg járni, nem okozott neki gondot.

Most megnéztem a kedvedért :o)

Hát nem gördül úgy, mint egy szandál, az biztos, de azért "mozdul" az a talp.

2010. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-3 voltam.
2010. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is olyat vettem,mint az 1.válaszoló sötétkékben. Nagyon vastag.Majd meglátom mennyire fog tudni menni benne.

Van még egy Marci magasszárú téli cipő.

2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiamnak egy DEI-TEX kiscsizmát (4990Ft - Deichmann) vettünk (olyasmit, mint amilyet a 2. válaszoló linkelt), és egy Super Gear barna kisbakancsot, 5990Ft-ért (Westend). A Super Gear bőr, Kínában gyártották, de ez sztem kb. olyan, minthogy az Adidast is Távol-Keleten gyártják.
2010. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


szia! mi ilyet vettünk 14 hónapos kisfiamnak (ő már 8 hósan elindult),tehát muszáj volt vmi strapabírót venni, mert már nem csak megyeget.

2010. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!