Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet bébiétellel is elkezdeni...

Lehet bébiétellel is elkezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Az ugyanúgy jó? Félreértés ne essék, nem lustaságból, csak tél lévén, úgy gondolom, a boltban kapható zöldségek, gyümölcsök génkezeltek/mesterségesen érleltek..

Mit gondoltok?


2010. nov. 16. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet.
2010. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet, de az elején annyira kevés fogy még, hogy nem biztos, hogy megéri
2010. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

második vagyok

én vettem bioboltban zöldséget, krumplit és azzal kezdtem, megcsináltam többet, lefagyasztottam

nem kellett így sem sokat venni a kis adagok miatt, így olcsón megúsztuk

2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, de a bébiétel is van pont annyira mesterséges mint a téli gyümik, de ettől függetlenül mindkettő ugyanúgy megfelel a célnak.
2010. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a hipp csak gyümölcsös 3 napig eláll hűtőben. nálunk elfogyott annyi idő alatt. a többi 2 napig áll el. és az őszibarackot amit én turmixoltam nem ette meg a bébiételt meg igen :D
2010. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből azzal kezdeni nem biztos hogy jó. A hozzátáplálás lényege, hogy fokozatosan hozzászoktatod a más fajta ízű és állagú ételhez. A babakaják pedig általában több fajta ételből tevődnek össze, nem beszélve a hozzáadott sóról, amit hozzátáplálás megkezdésekor még nem szabad adni.
2010. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bébiétellel kezdte, hogy rájöjjek, mit szeret a fiam és mit nem. Amikor majd nagyobb adagokat eszik, majd főzni is fogok, most egy üveg bébikaja 2-2 napig kitart. Hozzáadott só vagy cukor nincs benne.
2010. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15.38-as: melyik bébiételben van hozzáadott só???? Talán a 8 hónapos, és annál több hónapos babáknak adhatóakban van, de a 4,5,6 hónapos kortól adható üvegesek nem tartalmaznak sót!!!
2010. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15:38! a gyümölcsdesszertekből van csak őszibarackos, csak körtés, stb., de van most vmi új, amit a tescoban láttam, abból van csak krumplis, meg csak almás. só meg ilyesmi meg egyikben sincs!
2010. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!