Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt hogy csináljam?...

Sütőtököt hogy csináljam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kislányomat most kezdtem hozzátáplálni vettem sok sütőtököt amit le szeretnék fagyasztani.hogy csináljam?pucoljam meg vágjam fel kis kockákra?

hogy készítsem majd el?lehet párolni is nem csak sütni?anyatejjel szeretném majd keverni.köszönöm szépen előre is.


2010. nov. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vágd ketté a sütőtököt, szedd ki a magjait, majd tedd egy tepsire és először alufóliával letakarva süsd puhára, utána kicsit süsd alufólia nélkül, míg kicsit színesedik. Ezek után már könnyen kikaparhatod a húsát a héjából, akár jégkockakészítőbe is adagolhatod turmixolás után. Az anyatejet mindig csak akkor tedd hozzá, amikor már felmelegítetted! Párolni is lehet, de sütve sokkal finomabb.
2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha gyersen fagyasztom le?vagy az nem jó?
2010. nov. 16. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem fagyasztanám nyersen, elég magas a víztartalma és kiolvasztva nagyon "lötty" lesz,elég gusztustalan... kérdés, hogy utána hogyan sülne meg..
2010. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igaz:)köszönöm szépen a gyors választ:)
2010. nov. 16. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tettem el nyersen is. De így nem sütöm, hanem főzöm. Pl almával. finom így is.
2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!