Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám és szeretnék...

3 hónapos a babám és szeretnék eltenni a mélyhűtőbe sütőtököt. Hogyan csináljam meg neki?

Figyelt kérdés

amikor már ehetne tököt, addigra már nem lesz szezonja. ezért gondoltam elraknék neki most.

miben lenne a legcélszerűbb lefagyasztani?

hogyan adjam neki?

van elrakva tejem is, azt hozzá kell majd keverni?


2009. febr. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én felvágtam cikkelyekre, a belsejét kikapartam egy kanállal, és sütőbe tettem alufóliára a cikkelyeket szépen egymás mellé. Villanysütőben 180 fokon sütöttem kb. 35 percet, de figyeld a tetejét, amikor már kezdi megkapni, akkor szúrj bele egy villát, vajpuhának kell lennie. Mikor kész volt, kikapartam mindegyik beljesét egy nagy tálba, botmixerrel összekevertem, és jégkocka tartóba belepakoltam a mélyhűtőbe. Mikor megfagyott, a kis adagokat áttettem alufóliába, és így ment vissza 1 nagy dobozba feliratozva. Így várja a fogyasztást. :) Mi 1 hónap múlva kezdjük.

Szerintem tejet nem szükséges ehhez keverni, de amit elteszel a mélyhűtőbe, ahhoz semmiképp ne tegyél, inkább felengedés után tegyél bele frissen fejt tejet.

2009. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

holnap neki is állok!!!!

2009. febr. 22. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megsütöttem,átnyomtam szürőn,és adagonként lefagyasztottam,igy csak elő kell kapni,ha kell.Az univeres sütötök egyébként finom,végszükség esetére...
2009. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a lusta: zöldséghámozóval megpucoltam a sütőtököt, kikapartam a magokat, felkockáztam, lefagyasztottam. Ha adni szeretném, előző este kiveszem, másnap párolóbetéten megpárolom, nekimegyek botmixerrel,keverem a választott gyümölccsel/zöldséggel, és ennyi.
2009. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!