Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam meg 4.5 hó...

Hogyan csináljam meg 4.5 hó babámnak a sütőtököt?

Figyelt kérdés
Megsütöttem,turmix és kész?
2009. okt. 29. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzeléket csinálhatsz belőle, de azt hiszem csak rántás nélkül. Ha leturmixolod és úgy eteted meg, az is jó. De ha csak simán megsütve, felvágva odaadod neki, biztos úgy is elrágcsálja.
2009. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak megsütöttem, leturmixoltam kis forralt vízzel hígítottam mert túl sűrű volt neki csak úgy sütve. Főtt cukkínivel is adhatod, később pedig főtt hússal.
2009. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom nagy sütőtökös volt(most is szereti). Megsütöttem, turmix, kicsi hígítás. Viszont ha még nem kapott, akkor először keveset, mert megfoghatja a pocakját. Később variálhatod almával, barackkal, banánnal. Én még 4,5 hónapos babának nem adnék husit.
2009. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,

én is nemtég adtam a 4,5hós babámnak.megsütöttem,villával összenyomkodtam és kész. elsőre kis meleg teával higitottam neki hogy jobban csússzon. imádja :)

sok sikert hozzá :)

2009. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!