Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem alszik el magától, hoy...

Ha nem alszik el magától, hoy altassam el?

Figyelt kérdés
1 hónapos a fiunk, eddig általában a cicin aludt el, de erről szeretném leszoktatni.
2010. nov. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd be a kiságyba és hagyd, hogy nézelődjön. esetleg kapcsold be neki a forgót, valami nyugtató zenét (monoton zaj, tenger hullámzás, ilyesmi).
2010. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez érdemben nem válasz, de miért szeretnéd leszoktatni? Még annyira kicsi, csak te kellesz neki, nálad nyugszik meg. Ráérsz még ezzel bőven. Ha egészségügyi probléma miatt, akkor sajnálom. :(
2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ugy gondolom hogy ez meg is marad majd...! És én EZT nem szeretném!
2010. nov. 16. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos!5 hónapos koráig nem aludt el magában,cicin vagy ölben kellett altatnom,mivel máshogy nem volt hajlandó.Egy hónapja büfi után leteszem és elaltatja magát.Nézelődik,beszélget magába kis csend és már alszik is:)
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk is leszoktatta 3 hónaposan magát,szinte lekérezkedik,pedig rengeteget volt ölben előtte.Ne akard leszoktatni,mert neki ez a szükséglete.Tudom hihetetlen most neked,de változni fog!Kitartás!
2010. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!